Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elő fog az fordulni ebben az...

Elő fog az fordulni ebben az életben, hogyha megtudják 20 évesen szűz vagyok, ne nézzenek úgy rám, mintha ez betegség lenne?

Figyelt kérdés
20 éves szűz fiú/férfi(kinek hogy tetszik) vagyok. Senki nem mondaná meg rólam, hogy az vagyok, jó a kiállásom, magabiztos vagyok, a külsőmmel sincs probléma, a szerszám mérete is rendben, egyszerűen csak így alakult. Ha valakit érdekel miért, kifejthetem, de most nem ez a lényeg. Viszont ha elárulom, hogy szűz vagyok, mindenki csodálkozik, meg visszahőköl, mintha ez valami undorító, visszataszító dolog lenne, hogy gyakorlatban tapasztalatlan vagyok, ha szexről van szó. Van még olyan 20 körüli lány a világon, teljesen mindegy, hogy szűz vagy sem, aki nem néz le csak azért egy 20 éves srácot, mert még "ártatlan"?
2012. nov. 4. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Erre inkább légy büszke, h nem fekszel le mindenféle partiribikkel! :)


18/L

2012. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na igen. Nem is fogok soha. "Értékes férfi szüzesség" ide vagy oda, nekem fontos, hogy egy lánynak legyen sütnivalója, lehetőleg ne cigizzen, és meg lehessen bízni benne.:)
2012. nov. 4. 23:12
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van, igazából ez nem hátrány sőt, én annak csak örülni tudok, ha egy sráctól azt hallom, hogy nem sok lánnyal volt, vagy akár azt, hogy ahogy te is írtad egyel sem. Egyértelmű, hogy nem arra hajt akkor az illető, illetve megtisztelve érezheti magát a csaj aki az első lesz.

18/L

2012. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na meg hogy előttem azért ne menjen át rajta egy focicsapatnyi ember.:)
2012. nov. 4. 23:13
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat. Örülök, hogy van olyan, aki így vélekedik.

Jó lenne, ha összehozna engem is a sors egy ilyen lánnyal, mint ti vagytok.:)

2012. nov. 4. 23:15
 6/13 panini ***** válasza:
86%

Egyet kell, hogy értsek az előttem válaszolókkal.Ezzel semmi probléma nincsen. Nagyon nagy ostobaságra vall,ha ezért valaki lenéz vagy elutasít,s így nem is érdemes az illetővel foglalkozni.

Én személy szerint örülnék is egy ilyen srácnak.


(egy korod beli lány/nő)

2012. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
"Kedves" 3. válaszoló. Ha kifejtenéd miért vagyok nyomorék, vagy miért gáz, megköszönném. Nem tudom miért gondolod, hogy egy cseppnyivel is jobb ember vagy, csak mert voltál már punciban. Már amennyiben voltál... Intelligencia viszont ahogy látom nem sok szorult beléd.
2012. nov. 4. 23:18
 8/13 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
0%

Megismertem egy hasonló férfit, nem kellett volna beleszeretnem, iszonyúan megszívtam. Inkább olyanokkal ismerkedem akiről előre tudom, hogy kretén. =D


Van még olyan lány, de nem garantálom, hogy ép lelkileg... Aki kicsit normális az általában lelkisérült.


Olyan hülyeség ez, hogy bármit is jelentsen...


Ha van kedved beszélgetni írhatsz.


21/N

2012. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen lány van, hidd el. Ne abból ítélj, hogy ezen a legalja fórumon mit irogatnak össze egyesek... Aki így áll a másikhoz, az meglehetősen szánalmas, és legalább kiderül rögtön, hogy nem is gondolja veled komolyan... 21L
2012. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az emberek többsége sajnos még mindig hülye, szóval elő fog fordulni hogy úgy néznek rád, főleg ha egynél több ember van olyankor a társaságodban. Ne foglalkozz velük, fölösleges, tudom hogy közhely, de most komolyan. Nekem is van pár hozzád hasonló ismerősöm(amilyennek leírtad magad), csak az a baj hogy ők nem is tesznek semmit az ügy érdekében :/ Pl. szórakozóhelyen tényleg ritka hogy normális társat találjon magának az ember, de én is ritkán járok szórakozni,sőt társaságba is. De itt a net, innen ismerkedtem meg több barátnőmmel is(mindig kizárólag komoly kapcsolatot akartam). A legutóbbival már több mint 4 éve együtt vagyunk. Nemtudom te hogy vagy a netes ismerkedéssel, csak még mindig sok embertől hallom hogy fél tőle meg ilyesmi...nekik szeretém mondani hogy nem kell. Ha tudod hogy viszonylag közel lakik hozzád, akkor e-maileztek=>chateltek=>ha szimpatizáltok akkor képet küldötök egymásról, ha még esetleg nem láttatok volna fotót. Ha minden oké, megbeszéltek egy randit, és már meg is van a személyes találkozás. Ez szerintem tök értelmes párkapcsolatkezdeményezés a mai világban.
2012. nov. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!