Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elő fog az fordulni ebben az...

Elő fog az fordulni ebben az életben, hogyha megtudják 20 évesen szűz vagyok, ne nézzenek úgy rám, mintha ez betegség lenne?

Figyelt kérdés
20 éves szűz fiú/férfi(kinek hogy tetszik) vagyok. Senki nem mondaná meg rólam, hogy az vagyok, jó a kiállásom, magabiztos vagyok, a külsőmmel sincs probléma, a szerszám mérete is rendben, egyszerűen csak így alakult. Ha valakit érdekel miért, kifejthetem, de most nem ez a lényeg. Viszont ha elárulom, hogy szűz vagyok, mindenki csodálkozik, meg visszahőköl, mintha ez valami undorító, visszataszító dolog lenne, hogy gyakorlatban tapasztalatlan vagyok, ha szexről van szó. Van még olyan 20 körüli lány a világon, teljesen mindegy, hogy szűz vagy sem, aki nem néz le csak azért egy 20 éves srácot, mert még "ártatlan"?
2012. nov. 4. 23:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne mondd el! Hazudj! Monda azt amit hallani akar a többi szemétláda. Hidd el, csak magaddal teszel jót. A szex az egy alapvető dolog, a 7 milliárd emberből kb 6 él aktív nemi életet, sok közülük már ideje korán. Ez az élet szerves része, sőt, ha úgy tetszik, az egész életünk a szerelem és a szex körül forog alapvetően. Minden amit teszünk, azt azért tesszük, hogy végtére a szerelemben sikeresek legyünk, ahhoz a megfelelő feltételek meglegyenek. CSak gondold végig!

A szeretkezés olyan mint az olvasás. aZ is egy bevett szokás, hogy az ember egy bizonyos életkor után nekiáll olvasni, és alapvető része az életünknek.

Most pedig gondold el, hogy jön egy 20-on éves hobó a világvégéről, aki bejelenti,hogy egy írástudatlan akárki. Te nem néznél nagyot, hogy jééé, ez még olvasni se tud? Milyen alap dolog ezmááá, már pisis korunk óta olvasunk mi. De vannak helyek, életkörülmények, ahol mégsem. CSak ez a legtöbb civilizált ember számára különös, furcsa, idegen jelenség. Ugyanígy van ez a kiba szott szexel is.

Mindenki kúr általában, aki erre minden téren alkalmas. De manapság egyre több az aki ilyen olyan okok miatt nem alkalmas. Külső/ lelki okok, karrieristaság, akármi... A lényeg, azok akik már régóta alapvető szükségletként élik ezt meg, úgy néznek rá, mint aki nem tudna huszonévesen olvasni. Egy analfabéta gyér fa sznak tartják. Ennyi. Ezt így fogd fel.

Nem kell bevallani senkinek hogy nem voltál nővel, mert a pi csába sem fognak tekinteni ezek után, nem leszel emberszámba véve. Hazudj hazudj és hazudj! Éjjel nappal!

Ezek után pedig tegyél azért, hogy ne legyél szexuálisan analfabéta, mert megesznek! Megmarnak a nők! lenéznek a munkatársaid, egy számkivetett senki leszel, végül a saját leki poklodban fogsz hamuvá égni!

2012. nov. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó hát én nem sértegetni akarlak, de jó rég nem olvastam ennyi baromságot egyszerre. Nem tudom hány éves vagy, de az biztos hogy te aztán éretlen vagy, lelkileg az már biztos! 19 éves lány vagyok, 17 évesen vesztettem el. Azóta (mert hát tavaly szakítottunk) nem voltam senkivel. Az akkori párommal egymásnak vettük el..

Én nem tudnék senkit lenézni a szüzessége miatt, szerintem aki ilyet tesz az abnormális.

Az olvasás meg a szex..LOL :'D

Ezen kajak jót nevettem. Először is a 2 két különálló dolog, nem lehet párhuzamot vonni a 2 közt. A szexhez lelki érettség kell, és a korai nemi élet bajt okozhat /teherbe esés, nemi betegség stb/

Viszont az olvasástól nem lehet bajod. Szex nélkül lehet élni /az már más kérdés hogy érdemes-e?/ olvasás nélkül viszont sokkal nehezebb,sőt lehetetlen! (aki nem tud olvasni,írni az nem jár suliba, aki nem jár suliba annak nem lesz munkahelye, aki nem dolgozik éhen hal, de még a családis papírt sem tudja kitölteni)

Na mind1 nem filózok ilyen hülyeségeken. :DD

2012. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Előző, én nem azt írom ,hogy mindenki ilyen, csak azt,hogy a társadalom zöme elutasító ilyen téren. Olvasás szerintem jó példa, csak életközeg kérdése, meg korszak kérdése. Olvasástudás nélkül is éppúgy van élet, talán még boldogabb is, csak nem nagyvárosi élet, hanem mondjuk egy tanyasi, vagy egy őserdőbeli törzsi élet. Innen a hobo" ember példa. Csak egy mai 21. századi felpörgött világban élő embernek mint a szex , mint az olvasás nagyon alapvető dolog, és a zöme elutasító, ha nem tudod ezt a kettőt, ha analfabéta vagy benne.

Az egy dolog,hogy nőként te így gondolod, de a sikeresebb férfiak akiknek már összejött valami, mind erre veri a faszát,hogy mekkora királyok is ők, illetve már csak lesajnálni tudja azokat akik még nem értek célba. Sok nő is így van ezzel, azok akik a kielégülésre mennek. Mint írtam vannak kivételek, de a kérdező is, meg én is látjuk, hogy nem mindenki ilyen!

2012. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!