Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyászok tényleg megtudj...

A nőgyógyászok tényleg megtudják állapítani, hogy szűz vagyok-e vagy nem?

Figyelt kérdés
ha például már használtam vibrátort meg ilyesmi, akkor ő arra azt hiszi h már nem vagyok szűz ?
2009. jún. 3. 19:09
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
de ezt honnan látja? ha elszakad a szűzhártyám? az szerintem a sporttól már rég.. és akkor?
2009. jún. 3. 19:10
 2/27 anonim ***** válasza:
54%

Ha használtál vibrátort akkor szerinted szűz vagy? Nem fiúval, hanem egy vibrátorral, de elveszítetted a szüzességedet. Volt szűzhártya, nincs szűzhártya... :))


Igen, meg tudja állapítani!

2009. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

te mennyi idős vagy?

a nőgyógyás általában mindent meg tud állapítani egy nőről ami gyógyászati, beleértve a szüzességet is.

2009. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg tudja állapítani,hogy át van-e szakadva a szűzhártyád vagy nincs,de ebből nem következik,hogy voltál fiúval vagy sem,tehát az igaz szüzességed,vagyis,hogy még nem hatolt beléd fiú,az nem állapítható meg.Tehát a szűzhártyád állapota az csak egy dolog és hidd el,hogy nem fogja érdekelni.
2009. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
pontosan ezért nőgyógyász, ez a szakmája.. egyébként meg is kérdezi, hogy voltál-e fiúval, tabit szedsz-e, stb.
2009. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
de nem az, hanem hogy 16 vagyok és anyukám azzal fenyegetőzik, hogy elvisz nőgyógyászhoz megnézeti szűz vagyok-e még. de már próbáltam vibrátort, de szűz vagyok. de a szüzességemet 2. válaszoló csak egy másik személlyel tudom elveszteni, egy vibrátorral nem.....
2009. jún. 3. 19:35
 7/27 A kérdező kommentje:
bocsi nem 2. hanem 1. válaszoló
2009. jún. 3. 19:36
 8/27 anonim ***** válasza:
42%
ha anyukád ilyennel fenyegetőzik, bizonyára okkal teszi. és ha ilyen életet folytatsz, akkor te a tipikus autópályamelletti hölgyecske lehetsz.
2009. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

igazán nem akarom anyukádat véleményezni,de Ő is igazán tudhatná,hogy a szűzhártyád állapota nem döntő a valódi szüzesség megállapításában,mivel ugyebár az átszakadhat minden mástól.A másik meg az,hogy olyan viszonyt kellett volna kiépítenie veled,hogy ne vonja kétségbe a szavadat.Szerintem egy szülőnek normális körülmények között meg kéne bíznia annyira a gyerekében,hogy nem orvossal ellenőrizteti le a szavát.A harmadik pedig az orvosi titoktartás...bár ez abban az esetben nem érvényesül,ha anyukád nevelési és tekintélynövelési szempontból állít oda...

neharagudj,elkapott a hév,sajnálom,ha megbántottalak ezzel,de sajnos a szülői megoldások egyes alternatívái nagyon bosszantanak.

2009. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem mért lenne ő autópálya melletti hölgyecske? Egy szóval sem írta, hogy az anyja jogosan vagy sem akarja elvinni nőgyógyászhoz.

És ha igen akkor abból mi következik? 16 évesen nem feküdhet le a párjával anélkül, hogy egy utcasarki lenne? Ezt valahogy nem értem.

Nagyon birom ezt, hogy minden egyes szexuális kérdésnél felmerül az, hogy vki egy rohadt r*banc...

2009. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!