Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyászok tényleg megtudj...

A nőgyógyászok tényleg megtudják állapítani, hogy szűz vagyok-e vagy nem?

Figyelt kérdés
ha például már használtam vibrátort meg ilyesmi, akkor ő arra azt hiszi h már nem vagyok szűz ?
2009. jún. 3. 19:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
26%
Utolsónak! Egyik barátnőmet sem akarták elvinni nőgyógyászhoz ilyen ügyben. vajon miért? Mert nem kur.ák.. Talán ezért.
2009. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
hát ottaludtam már a barátomnál párszor, és hát talán igy kicsit nehéz neki elhinni, hogy még nem feküdtünk le, de nem gondolja véresen komolyan, hogy nem szabad, csak tudni akarja, és ugymond "poénkodik" ezzel h hát majd akkor elvisz nőgyógyászhoz. amugy valamelyik előző válaszoló, nem hiszem hogy köze lenne az anyukámmal való kapcsolatomhoz. a lényeg a kérdés, hogy meg-e tudja nézni vagy nem. puszta kiváncsiság, nem aggodalom.
2009. jún. 3. 20:31
 13/27 anonim ***** válasza:
59%
"de a szüzességemet 2. válaszoló csak egy másik személlyel tudom elveszteni, egy vibrátorral nem....." --> A köznyelvben forgó szüzességedet igen, de a valódi értelmében nem... Azért köszönöm a kioktatást aranyom...
2009. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%

Más az, hogy szűz vagy-e és az, hogy ép-e a szűzhártyád. Az első értelmében csak fiúval fogod elveszteni, a második ezer mindentől függ. Volt már kapcsolatom, nem is 16 éves vagyok, több éve használok tampont, mégis szűz vagyok a szó biológiai értelmében, mert ép a szűzhártyám. Egyszerű fizikai adottság. A dokim is tudja ezt, a vizsgálatok úgy fájnak, mint egy szűz lánynak, ő meg annyira figyel is rám.

(Azt a kérdést csak magamban és halkan teszem fel, hogy 16 évesen mi a csudát vibrátorozol, de ez a Te dolgod...)

2009. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
13%

Én kötöm az ebet a karóhoz a szüzesség dologgal.


Az orvos csak azt látja, hogy ép-e a szűzhártyád, azt nem tudja, hogy vibrátoroztál vagy egy srác hatolt beléd. A kérdés az volt meg tudja-e állapítani. Ha nem emiatt (szűzhártya hiánya vagy megléte), akkor mi alapján mégis?

2009. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. A doki azt látja, hogy a szűzhártyád ép-e vagy sem, de (az itt szokásos kérdésekből már tanulva) nem fogja ebből tudni, hogy önkielégítesz-e, vibrátort használsz-e. Szóval nem nyomozó, hanem orvos. Ha megkérdezi, hogy szűz vagy-e, ő azt úgy érti, hogy feküdtél-e már le pasival.

(Pl. akinek torna vagy egyéb közben sérült a szűzhártyája, de senkivel nem feküdt le, nem is biztos hogy tudja és egyértelmű, hogy az orvosnak azt mondja, hogy szűz.)

2009. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

En szuz voltam amikor egy bizonyos okbol el kellett mennem orvoshoz es a doki azt mondta, hogy NEM vagyok szuz es ezt anyum elott! Gondolhatod mennyire megrazott a dolog, mivel meg a mellemhez sem ert addig senki!

Ja! Es nem hasznaltam vibrit es nem is masztiztam!

Nem minden orvos tudja megallapitani!

Ezt az egesz sztorit evekig nem tudtam feldolgozni...

32/L

2009. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
20%
Drága csillag a vibrátorod is van akkora mint egy normál méretű pénisz és bármennyire is fáj az igazság te már nem vagy szűz!egy vibrátor vette el a szűzességed!Beszéld meg anyukáddal is!*
2009. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Drága 22:53, hiodd már el, hogy akármit feldughat magának, egészen addig szűz marad szexuális értelemben, amíg egy pénisz először be nem hatol a hüvelyébe!


Még a nőgyógyász sem tudja megállapítani, hogy egy lány szűz-e, vagy sem. Csupán a szűzhártyát tudja megnézni. Van olyan lány, akinek sport vagy egyéb miatt már korábban átszakadt, kitágult, pedig szűz. és van olyan lány, akinek meg annyira rugalmas a szűzhártyája, hogy csak a szülés után tűnik el teljesen. Ez egyénfüggő. Az orvos nem tusja megállapítani, hogy annak, akit vizsgál, volt-e már szexuális kapcsolata, vagy sem. Ezért kérdez. mert ha volt, akkor fennáll mindenféle ferrőzésnek a veszélye is, és el kell kezdeni a rendszeres, évenkénti méhnyakrákszűrést is, mert a rendszeres szexuális élet és az ez által elkapható HPV vírus komoly kockázatot jelent e téren.


Ha ezt nekem nem hiszed el, tessék elzarándokolni egy nőgyógyászhoz, és megkérdezni tőle.

2009. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

"szexuális értelemben, amíg egy pénisz először be nem hatol a hüvelyébe!"


Pont nem így. Szexuális, biológiai és testi értelemben már nem szűz... Csak fiúval még nem feküdt le. Tehát a szó triviális értelmében szűz. Remélem vili...


Aztán hogy magának, az anyjának mit mond az már mindegy, nem a mi dolgunk :)

2009. jún. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!