Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyászok tényleg megtudj...

A nőgyógyászok tényleg megtudják állapítani, hogy szűz vagyok-e vagy nem?

Figyelt kérdés
ha például már használtam vibrátort meg ilyesmi, akkor ő arra azt hiszi h már nem vagyok szűz ?
2009. jún. 3. 19:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

19:52-esnek az, hogy valakit a szülője el akar vinni nőgyógyászhoz, mert NEM HISZ neki, és az, hogy valaki SZŰZ-E, az két különböző dolog, és mint kiderült a kérés kiírója szűz. Ennyit az autópálya melletti dologról.


De hogy témánál maradjunk, az orvos nem tudja megállapítani, hogy voltál-e már férfival. A szűzhártyád megléte vagy hiánya nem jelent semmit, és ezt ő is tudja.

2009. jún. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
tehát szűz vagyok ez biztos, tök midnegy hogy megvan-e még a szűzhártyám én igy mondom, hogy az vagyok. és ne haragudj nemtom melyik válaszoló aki azt írta hogy akárhogy is fáj az igazság elvesztettem a szüzességem egy vibrátorral :/ amúgy meg nem vibrátozom magam, csak kiváncsi voltam h befér-e meg hogy mennyire fáj. de bocs ha megkérdezik, hogy szűz-e vagyok nem fogom azt modnani, hogy nem mert elvesztettem már egy vibrivel :D ez hülyeség. de aki normális választ adott annak nagyon köszönöm :)
2009. jún. 4. 14:45
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
"de bocs ha megkérdezik, hogy szűz-e vagyok nem fogom azt modnani, hogy nem mert elvesztettem már egy vibrivel" --> pedig te is tudod hogy így van :))
2009. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%

Már bocsánat, de azok nem normálisak, akik azt gondolják, hogy egy vibrátor "elveheti" egy ember szüzességét.

-Lefeküdtél már valakivel? -Persze, már régen lefeküdtem egy vibrátorral...:/

Szerintetek ennek sok értelme van? És ha valaki tampont használ, és véletlenül átszakad a szűzhártyája, akkor az elveszti a szüzességét? Hát egyesek nagyon nincsenek képben.

A lényeg az, hogy a szűzhártya átszakadása nem feltétlenül jelenti a szüzesség elvesztését. Csak akkor, ha az egy pénisz által szakad át.

Ha valakinek már gyerekkorában átszakad/"eltűnik" a szűzhártyája, attól még nem veszíti el a szüzességét, és nem lesz rib**c mondjuk 6 évesen.

2009. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
63%

És még a végére annyit, hogy aki elveszíti a szüzességét, az sem lesz k*rva, sőt az sem, aki vibrátort használ.

Nem a kérdezőt kellene minősíteni, hanem a kérdésre válaszolni.

előző voltam.

2009. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyet ertek az utolso elotti valasozloval!!

Aki tampont hasznal es atszakadt a szuzhartyaja tole akkor elvesztette a szuzesseget egy tamponnal.:))

Pfff:))

Hogy lehet ennyi esze egyeseknek h a vibrivel elveszitette a szuzesseget?

Nyugodj meg kedves kerdeze amig nem fekudtel le egy fiuval sem,szuz vagy.

Amugy velem is ugyanaz van mint veled,engem is anyum elakar vinni nogyogyaszhoz,mert nem hiszi hogy meg szuz vagyok.

Szuz vagyok,en tudom,leszarom mitmond a doki.S ennyi;)

13/L

2009. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
na köszi én is így gondolom :)
2009. jún. 5. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!