Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Gáspár Laci szexuálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Gáspár Laci szexuálisan vonzó számotokra? Lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes mód.. ilyenkor hol vannak azok a nők akik az egzotikus/mediterrán kinézetet szeretik, és fujj fujj szőke férfiak?

Az is fura,hogy a nagydarab feka srácokra és a kisázsiai sötétbarna bőrű szakállas török szinészekért meg beindultok,pedig nincs különbség külsőre!

2019. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Christiano Ronaldo is elvegyülne egy ózdi kerületben, mégis a nők kedvence!
2019. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Sosem kellene cigány. Ennyi.
2019. nov. 10. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Christiano Ronaldot ne keverjük ide. Ő mondjuk nekem nem az esetem, de amúgy én is szeretem a barna hajú, barna szemű, délies, mediterrán típusú pasikat. De én az olaszokról, spanyolokról, esetleg portugálokról beszélek. A cigányoknak, indiaiaknak egész más a bőrszíne, az övék olyan ronda füstös, közük nincs a mediterrán típusú pasikhoz. A törökökről stb. ne is beszéljünk. Gáspár Laci meg egy galuskás szájú, tipikus, echte tapló roma pasas, azt se engedném hogy a kezem megfogja.
2019. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2019. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%

Milyen az a galuskás szájú?

Hát azért törökben és indiáiban is van jóképű férfi!Az igazi egzotikus barna bőr az indiaiaknak,és az araboknak van!

Az európai mediterrán népek távol állnak a barnaságtól,csak a fakó magyarok tartják őket barnának! Az olaszoknak,spanyoloknak pont olyan a bőrszinük amilyennek lenni kell..nem sápadt és nem fakó! Pl:Giancarlo Fisichella,Fernando Alonso! Barna börszín alatt tehát az egzotikus bőrszínt kell érteni.

2019. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
🤡🤡🤡🤡🤡
máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!