Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi vágyat lehet valahogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi vágyat lehet valahogy csökkenteni esetleg teljesen megszüntetni?

Figyelt kérdés
Megint rám jött a kangörcs. Nagyon nöhiányom van. De én nem tudok csajozni. Helyes sem vagyok, se férfias. Esélyem sincs. Pedig úgy vágyok kapcsolatra meg jó szexre. Szóval nem prostira. De ez elérhetetlen. Miért nem találnak fel valamit amit ha beveszek elmúlik minden ilyen érzés? 27F szüz.

2019. nov. 9. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mozogj, dolgozz sokat! Kevesebb időd lesz ezzel foglalkozni. Azzal meg mi nincs gond ha néha naponta többször is kivered.
2019. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
A síránkozás helyett tegyél érte, hogy legyen barátnőd.
2019. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Te nem vagy 100as

120kiló vagyok 178cm, bandzsa, szőrös a mellkasam ,nem vagyok gazdag, mégis van párom pedig hozzám képest az ördög helyes faszi. Minden fejben döl el. Olyan csinos barátnőm van,hogy a mai napig nem értem mi fogta meg bennem. Próbálkozni kell. Legyél határozott és irányíts! Tanulj vicceket, és gyakorolj tükör előtt határozottan beszélni. Gesztikulálj és sokat mutogass nyitott tenyérrel. Ennyi a trükk.


Nincs rá gyógyszer mert így is kihalófélben van Európa..

2019. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet csökkenteni. A frusztráltságot, gátlásosságot viszont igen, de ahhoz nem gyógyszerek kellenek (max. alkohol) hanem elsősorban te magad!
2019. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet. Depo Provera injekcioval. Havi 1 adag, hasba, intramuszkularisan.


A pedofilokat is ezzel kasztraljak.


35F incel

2019. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ssri/snri, aztán sohantöbbé még daru sem állít fel.
2019. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elveszem a szüzességed szűz fiúkám!
2019. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!