Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem elég merev neki, ezért a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elég merev neki, ezért a "rendes" szex nem megy köztünk? (Részletek lent! )

Figyelt kérdés
Még sosem voltam ilyen abszurd helyzetben, kíváncsi lennék a véleményetekre. Van egy párom pár hónapja, akivel ha a rendes, hivatalos szexet nem nézzük, az intim életünk remek, mindig el tudok menni, stb. Ilyenkor ugye kézzel, orálisan, ilyesmi módokról van szó. DE, a páromnak - szerintem - nem elég merev, mert rendesen belém hatolni konkrétan nem tud, próbáltuk már mindenhogy konkrétan, és szerintem tuti ez a gond.. Nekem már több partnerem volt, és sosem volt promléma, neki viszont én vagyok/lennék az első. Ami még érdekes viszont, hogy ha én csinálom neki pl kézzel, akkor is érzem, hogy mintha nem lenne annyira merev a farka, de mégis el tud menni. Hogy van ez szerintetek? Nem akarnék lemondani róla, alapból minden oké a kapcsolattal, csak hát én azért vágynék a teljes szexualitásra.. Egyébkénz mindent meg tudunk beszélni, ezzel nincs gond, csak tanácstalanok vagyunk mindketten. Gondoltam arra is, hogy valamiért valahogy mi nem passzolunk mégse, de nem tudom, furcsa ez at egész. Van tippetek mit lenne érdemes tenni/próbálni? Az a baj hogy próbáltam én már úgy, hogy felül vagyok, de akkor sem teljesen merev neki és így nem tudom én se megoldani a dolgot, de ha rendesen feláll neki meg el is megy kb.. Ennyire izgul, vagy ez szervi gond lehet? Tippek?

2019. nov. 8. 23:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nő vagyok,és én is kerültem hasonló helyzetbe. Kétszer voltunk együtt,és bár helytelen,de mindketten saját kudarcunkként éltük meg. A srác ezer éve vágyott rám,ezt az eltelt évek alatt el is mondta. Most kerültünk közelebb egymáshoz,és bár mindketten vágytunk rá,nem sikerült jól. Az első alkalom mar rányomta a bélyeget a következőre. Szerettem volna Vele róla beszélni,de nem ment...
2019. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
Cseréld le a srácot. Jobb később se lesz vele.
2019. nov. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és elnézést a kései reakcióért. Úgy alakult, hogy vége lett a kapcsolatnak, én szakítottam a sráccal. Sajnos akármivel próbálkoztam/tunk, nem vezetett eredményre, és már kezdtem tönkremenni lelkileg ebben. Igazatok van, valószínűleg pszichológusra lenne szüksége, de nem nyitott rá, így maradt a magány mindkettőnknek..
2019. dec. 9. 14:07
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

De miért kellett tönkre menned lelkileg?

Ha nem tetszettél volna neki,akkor nem kett volna veled!

Szereted még?

2019. dec. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!