Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csaj nem indult be. Ötlet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj nem indult be. Ötlet? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Nos feküdtünk egymás mellett az ágyon, ölelgettem, puszilgattam, csókolgattam, de a csaj nem indult. (Én igen.) Mit csináltam rosszul? Vagy hogy kellene elkezdeni? Kezdő vagyok ilyen téren... A szenvedélyt hiányolta, amit nem igazán értek, szerintem megvolt, csak az ő részéről nem.

2019. ápr. 20. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

Ne erőltesd, nem megy ez neked. Majd próbàlkozz akkor, amikor màr felnőttél.


Exbaràtnőmnek màr a szerelmes levelemtől is nedves volt a bugyija, làtod, nekem még csak hozzà sem kellett érnem.

2019. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
nyald
2019. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
95%
Talán a szenvedélyt máshogy definiálja, és ő azt szereti pl., ha durvábbak vele, te meg finomkodó vagy. És/vagy nem igazán jössz be neki.
2019. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. De ha nem jövök be neki, akkor miért húzza az agyam? És miért ad csókokat meg puszit? Nem értem :D
2019. ápr. 20. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Hiàba nyalja, ha nem tudja, hogyan kell puncit nyalni. Ügyetlen a sràc, fel kell még nőnie. Ennyi.


Am nem csodàlnàm, ha a csajt az együttlétük előtt pàr óràval megdugta volna màs.

2019. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Kétütemű a csaj? Jó arányban keverted a benzint és az olajat? Szívatót ráhúztad?
2019. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
hat figyelj, ha te beindultal akkor az ingernek mar elegnek kellett volna lennie. szerintem csak szorakozik veled, nem is kivan teged. szenvedely? lehet hevesebbnek kellett volna lenned. viszont szerintem hanyagold, ha mar a felizgatasnal megakadtok akkor folosleges tovabb huzni. egy csoknak is elegnek kene lennie ahhoz, h beinduljon, ha tenyleg vonzonak talal teged.
2019. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Nyugodtan pontozgathattok le pórnép. De nem veszitek észre, hogy a kérdező milyen tahón beszél a csajról:


"...de a csaj nem indult"


Yes, mint valami kocsi, amibe pumpàlni kell a benzint, meg nyomni kell a pedàlt.


Ahelyett, hogy inkàbb arra nevelnétek, hogy tanuljon a nőkről, értse meg őket, adjàtok neki a szarabbnàl szarabb tippeket, noha nyilvànvaló, hogy ez a gyerek egy érzelmi analfabéta, és neki még magas a szex.


Igen, ez is ugyanolyan retardàlt rovat, mint a màsik.


Na csősztök.

2019. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet, ügyetlen vagyok, azért kértem tippeket és segítséget. És nem savazást.
2019. ápr. 21. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!