Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gond lenne, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond lenne, ha orálisan kielégíteném? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

Sokadik randim van már egy sráccal, igazából összejöttünk már. Most először fog feljönni hozzám, holnap. Nagyon kívánom már őt, régen volt már szexuális élményem.

A baj az, hogy jelenleg menstruálok. De ettől függetlenül szeretnék neki egy orális szexet nyújtani. Nagyon kívánom már és egyébként is, szeretek szopni egy olyan srácot akit szeretek. Ilyet még sosem csináltam, de most így jött ki a lépés.

Szerintetek jó ötlet megtenni? Nem akarom, hogy cafkának gondoljon vagy elijesszem vagy bármi.



2018. nov. 22. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért én megemlíteném neki,hogy piros napjaid vannak.
2018. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
24 évesek vagyunk egyébként.
2018. nov. 22. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem lenne gond, csináld csak nyugodtan. Ezért nem néz cafkának, ha már összejöttetek.
2018. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Bárcsak én is találnék ilyen csajt... Szerencséje van a srácnak
2018. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Még szűz vagy? Bocs a kérdésért, de azt hiszem...
2018. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is volt már hogy így csináltam bár akkor kapcsolatban voltunk már párommal egy ideje. Ha kezdenének beindulni a dolgok,mondd meg neki hogy neked most megvan,de ennek ellenére szeretnél neki örömet okozni. És aztán levágja a szitut szerintem. Én legalábbis igy mondtam neki,és hogy teljesen leessen,a nyakát kezdtem csókolgatni harapdálni,meg a kezemmel ott lent “rosszalkodni”.

Igazán nem nézhet emiatt cafkának,és szerintem tedd amit jónak érzel. 😄

2018. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy jön ki a helyzet a csókokból meg ilyesmiből, akkor nyugodtan. Csak szólsz neki, hogy most csak ő kap, mert neked nem aktuális.
2018. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
"egyébként is, szeretek szopni egy olyan srácot akit szeretek. Ilyet még sosem csináltam" Világos. Szeretsz szopni, bár még sosem csináltad. Mit szeretsz még?
2018. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8. Gondolom olyat nem csinált még, hogy mikor először felmegy hozzá a srác, ő meg épp mestruál, akkor csak szopást kezdenényez!
2018. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha normális a fickó akkor nem lesz gond! Persze ha tudtára adod, hogy most éppen "ünnepelsz" ezért lesz/lenne egyoldalú a dolog!

Ha ezért elitél és szakít, akkor ne sajnáld! Ennél nagyobb gondok is adódnak az életben, akkor azokat hogy oldanátok meg!

2018. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!