Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normalis szerintetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis szerintetek? Lanyok fokent

Figyelt kérdés

A mostani baratnom nem akar szedni fogamzasgatlot, viszont en a szexet ugy szeretem legfokeppen, hogy beleelvezek.


A volt baratnoim kozul mind szedtek.

Normalis, hogy nekem ez ennyire hianyzik es mostanaban sajnos emiatt sokszor van az az erzesem, hogy errol fantazialok es ezt kivanom fokent...



2019. okt. 30. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kivansagod ertheto. Viszont az o teste, ove a dontes. En sem szednek ujra.... vannak egyeb megoldasok is a problematokra.
2019. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az normális hogy a barátnőd nem akar fogamzásgátlót szedni, az viszont nem normális hogy te ezt nem erted meg mert csak a saját kielégülésed a fontos. Ha szereted a barátnőd akkor megérted hogy nem akarja a testét mérgezni.
2019. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normalis, a fogamzasgatlo tonkreteszi legtobb no szervezetet.

En parom tudott 2 evet varni, aztan feltetettem hormonmentes spiralt, nem nyigott hogy jaj nem tud belem elvezni.

2019. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális és érthető, hogy a barátnőd nem akar fogamzásgátlót szedni. Van, akinek beválik, viszont vannak mellékhatásai is, sok nőnek csak árt úgymond. Bár tapasztalatom nincs, mert nem szedtem, de hallottam már pár esetről.


Fogadd el a döntését.

2019. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!