Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha szerintem nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha szerintem nagyon tiszteletre méltóak a prostik és azok a lányok akik pénzt fogadnak el szexért?

Figyelt kérdés
Szerintem attól eltekintve, hogy a testüket árulják tiszteletre méltóak és sok pasi szex közelébe sem jutna, ha nem lennének.
2019. okt. 27. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Miért is kellene őket lenézni?

Legősibb szakma. Aki ha jól végzi a munkáját meg is becsülik


Többi meg álszentség

2019. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Tisztelni ezert nem fogom oket. Alantas es erkolcstelen munkat vegeznek. Viszont mint emberek megerdemlik az egyenlo banasmodot es alapveto emberi tiszteletet. De nem azert ami a munkajuk, hanem azert mert ok is emberek
2019. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg tiszteletre méltó, hogy pár ezer forintért eladják a testüket mindenféle jöttmentnek...
2019. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelni nem fogom oket, de nem is itelem el. Amig van ra kereslet, valakinek ezt is csinalni kell...
2019. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

"Alantas...erkölcstelen"


Ha nem lenne kereslet, nem lenne kínálat

2019. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Na meg mitől olyan nagyon alantas?
2019. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, itt a problema hogy kereslet is van. Nem azt mindtam hogy ok az egyeduli erkolcstelen emberek a tarsadalomban. Bar igy lenne..
2019. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

7#


Örökké lesz, régen szokás volt fiúknak először prostival. Sokszor ma is

2019. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4%
Inkább az lenne a tiszteletre méltó ha fizikai munkával keresnék meg azt a pénzt. Nem a testükkel. L
2019. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem ítélem el őket! Sőt! Elismerésem, hogy sok esetben tudják csinálni.
2019. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!