Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komoly BDSM-be ment át a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly BDSM-be ment át a kapcsolatunk, én kezdeményeztem, de már visszacsinálnám. A barátnőm viszont nem?

Figyelt kérdés

mindketten elég sokat kipróbáltunk a bdsm-ben (ő domina én szub oldalon), én hoztam fel a 24/7 ötletét.. azaz h ne csak a hálószobában legyen hanem kb mindig


de már fárasztó és nehéz h mindig mindenben ő dönt.. visszacsinálnám de már eléggé elmosódott h mi a szerepjáték és mi nem. általában rövidre zárja a dolgot büntetéssel meg szex-szel. amit én persze élvezek.


mikor leültünk beszélni erről, azt mondta, hogy ő már nemigen akarja visszacsinálni, meg nem is tudná már. szóval kb szakítanánk max. azt viszont egyikünk se akar...


2019. okt. 29. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Hogy zajlik ez nálatok? Mesélsz? 24/N
2019. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Ha ilyen erős akaratú akkor legfeljebb szakíthatsz vele. Azért próbáld meg elmondani neki hogy szívesen szolgálod, de még nem állsz készen erre és kellenek szünetek hogy utána jobban teljesíts.

A csizmáit pedig fényesítsd ki akkor is ha nem utasított!

2019. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy het alatt annyira beleelte magat hogy nem tudna visszaallni?:D nehez elhinnem. De ha ennyire kulonboznek az igenyeitek es nem hajlando kompromisszumra (hogy neha o iranyit neha te) akkor valoszinuleg nem fog mukodni ez koztetek
2019. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igazi BDSM, az igazi dom(ina) foglalkozik és törődik a subbal.
2021. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!