Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hol találtatok partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol találtatok partnert bdsm játékokhoz?

Figyelt kérdés

Egyre inkább vonz a bdsm és szeretném is kipróbálni, ehhez keresnék domináns férfit. Azonban ez jelenleg elég nehéz vállalkozásnak tűnik. Ezért érdeklődnék, hogy ki hol talált párt/ partnert az ilyen vágyai megélésére.

(Igen én tettem fel az előbbi smpixie-vel kapcsolatos kérdést is.)


2019. okt. 26. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
smpixie vagy élőben... Elmehetsz tematikus bulikra (luxoria, fetishparty, pixie buli stb.), de ha lesz egy kis rutinod akkor érezni fogod ki az aki domináns és ki csak műdom.
2019. okt. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En itt talaltam lányt hozzá
2019. okt. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a gyalogló SEM szobájában találtam sub lányt. Jelenleg aszem fétisek és vágyak a szoba neve. Amúgy ajánlom magam...
2019. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!