Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném elveszíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném elveszíteni a szüzességemet egy fiú barátommal, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van belőle, hogy nem történt velem még semmi ilyen téren, benne meg totálisan megbízom. Szerintetek, hogyan kéne elmondanom, hogy vele szeretném megélni ezeket a dolgokat?

22/L



2019. okt. 26. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont így, ahogy ide leírtad. De később megbánnád szerintem, hogy így döntöttél. Teljesen más lenne a szerelmeddel megélni ezeket. Mi az oka, hogy 22 évesen még nem volt alkalmad megélni ezeket a dolgokat?
2019. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elég jó a srácoknak kapcsolatra.

Ha nem nézel ki jól, akkor a korosztályombeli srácok lesz@rnak. Igazából ennyi az oka, de én meg már baromira unom, hogy még csókolózni sem csókolóztam pl.

2019. okt. 26. 17:33
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Ismerős a szitu, bár a másik oldalról. Badoon próbáltam ismerkedni, de nem sok sikerélményem volt. Ha van kedved, írj privit.

24/F

2019. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

#3 -as, te mit nem értettél azon, hogy egy barátjával szeretné elveszíteni?


Kérdező, az attól függ, hogy milyen baráti viszonyt ápoltok egymással, és a barátod is milyen státuszban van. Ez alatt azt értem, hogy jelenleg mennyire magányos, mennyire talál szimpatikusnak a barátságon kívül, mennyi nővel volt már, kik az esetei egyáltalán? És mit értesz az alatt, hogy nem vagy elég jó? Nem kell képet küldj, csak próbáld meg jól körülírni. Pl. ha aranyosabb fajta vagy, vagy olyan a kisugárzásod, akkor az szerintem már elég jó dolog. De persze sokat számít a külső. Mit gondolsz, képes lenne a barátod ezek után beléd szeretni, vagy te belé?

2019. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább tettekkel csináld mint szavakkal.


Hívd fel magadhoz valamilyen ürüggyel és csókold meg. Utána pedig mehet minden magától.

Ha ez alapján visszautasít akkor ha mondanád neki akkor is megtenné.

2019. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell itt mondani semmit.

Áthívod a srácot, amikor nincs senki otthon, bementek a szobádba, bezárod az ajtót, levetkőzöl és lesmárolod. Ha ezek után sem veti rád magát, akkor vagy meleg, vagy komoly kapcsolata van (ezesetben viszont ne is próbálkozz)

2019. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló cipőben járó 21 éves lány vagyok.

Én egyszer majdnem megpróbáltam egy ugyanilyen kérést feltenni egy barátomnak, de hamar kiderült, hogy nem is bízhatok meg benne, szóval ez nem történt meg. Most egy ezer éves barátomon gondolkozom, mert már nagyon zavar ez az egész, meg az egyetemi haverok lekicsinylő megvetése.

Én amikor terveztem, akkor úgy gondoltam, hogy iszok előtte valamit, és bejelentem személyesen, hogy mit szeretnék. Vagy kiröhög és nem lesz semmi, vagy belemegy akkor vagy megbeszélünk egy időpontot. Hű de romantikus lett volna😂. Na mindegy én akkor épp nem romantikára vágytam, hanem túlélni az egészen. Most is kezd nagyon rám jönni ez a veszítsük már végre el a szüzességünket dolog, szóval lehet, hogy most bátrabb leszek.

2019. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha egy lány nem csúnyácska, akkor a 10-es évei végére már megkörnyékezik a faszik annyira, hogy tudjon válogatni. Valahogy hozz fel egy hasonló témát, aztán ebből kifolyólag engedd el azt a mondatot, hogy olyannal szeretnéd elveszíteni, akiben megbízol. Ha tényleg bizalmas a kapcsolatotok és a gyerek nem homokos, akkor egyből kapcsolni fog. De még egyszer mondom, ha az Isten nem áldott meg jó alakkal, szép arccal akkor esélyes a kudarc. Mert bárbennyire is nyomják ezt a "csak a belső számít" maszlagot, azért nem feküdnél le te sem egy csúnya sráccal. Tényleg nem sértésként mondom. Fel a fejjel. Várjuk a fejleményeket. :)
2019. okt. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem aki még csókolózni sem csókolózott és rögton el akarja veszteni a szüzességét, az szerintem biztosan meg fogja bánni.

A futást sem rögtön a maratonnal kell kezdeni.

2019. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát, ha őszinte lehetek, egyszer egy barát barátnőm engem is megkörnyékezett ezzel, hogy habár "nem kell összejönnünk, de azért szexeljünk és vegyem el a szüzességét"


Nem tettem meg, mert nem akartam. Nekem ő nem jött úgy be, nem voltam belé szerelmes és nem éreztem vágyat felé. Lehet vannak olyan pasik akiknek a punci az csak egy punci, én nem voltam ilyen

2019. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!