Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex; milyen sorrendben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex; milyen sorrendben szoktátok ezeket csinálni?

Figyelt kérdés

Ha új partnerrel vagytok, milyen sorrendben szoktátok/szeretitek a dolgokat szex alkalmával?

Csók, nyalás, szopás, dugás, 69? Dugás után, még elsülés előtt szeretitek a szopást? Gumi után nem rossz? Miket szoktatok még belecsempészni?


2019. okt. 25. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szopás, 69, dugás, szopás. Ha anál is van, akkor előtte popsinyalás, ha meg a csaj hajlandó leszopni, miután benne voltam, az a kánaán. Olyannal nem vagyok, aki nem szed tablettát, és óvszert kéne használnom.
2019. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Partnerfüggő, egyébként sem lista szerint megyek, hanem ahogy a partner kívánja, ahogy éppen érezzük.
2019. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csok szopas 69 szex oral
2019. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elsőnél sosincs szopás, nyalás általában mindig.

69-et amúgy sem szeretem sose igazán.

Csak hogy egy női válasz is legyen.

N

2019. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Amennyiben nem szűz a nő, elsőnél elég gáz, ha bármit kell csinálnom, hogy nedves legyen, úgyhogy az kb csak szex

utána esetleg mehet más is

2019. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csók, nyalás, utána szopás, hogy álljon a farkam rendesen, mikor be kell hatolni. Aztán szex több pózban, majd a végén megint szopás vagy kézimunka, hogy tudjak elélvezni. 23f
2019. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!