Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem szex közben hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem szex közben hogy pisilnem kell?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon erősen dug a párom vagy egy bizonyos pózban vagyunk nagyon erős pisilési inger kap el, pedig előtte elszoktam menni pisilni. Sosem élveztem el, lehet ez lenne az “előjele”? Mit kell ilyenkor tenni?
2019. okt. 25. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Azt îrta néhány lány hogy az az orgazmus előtt van csak el kell engedni
2019. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Aztán lehet hazudtak és bepisilsz
2019. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyes pózokban nyomhatja a húgyhólyagod (nem közvetlenül, ha a lágyszöveteken keresztül). Váltsatok pózt. Az orgazmusnak egyértelműbb jelei vannak - maszturbációnál tapasztald ki, sőt az sem árt ha annak technikáját átültetitek a gyakorlatba (azaz nyúljatok nyugodtan "oda"). :)
2019. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizonyosra veszem, hogy a 3. válaszoló rátalált az okra: a hímvessző nyomja, (bökdösi) a húgyhólyagot vagy annak környékét. Amikor a kérdést elolvastam, nekem is ez jutott az eszembe.

F.

2019. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Interliga húgycsöved, húgyhólyagot
2019. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!