Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha vékony vagyok és tegyük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vékony vagyok és tegyük fel így becsajozok és szex lesz, és levetközök és nagy a hasam az nagyon undoritó?

Figyelt kérdés
A testemhez képest nagy a hasam. Szerintem ez a legrosszabb pàrositàs, vékony sràc, nagy has. Ez nagyon undoritó lànyok? Mivel izmosodni nagyon nem tudok se màshova hizni, szerintem valahogy le adni a hasam.

2019. okt. 25. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki igazán szeret azt nem fogja zavarni :)
2019. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen, undorító. Főleg az ahogy magyatázod hogy lusta disznó vagy.
2019. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon kiábrándító hogy a kifogásokat keresed inkabb mint hogy valtooztass raja!
2019. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem tudsz izmosodni? Megtiltja valaki?
2019. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Valljuk be, az.
2019. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rossz a genetikàm nagyon. Csak hasra hizik.
2019. okt. 25. 17:02
 7/8 A kérdező kommentje:
De ruhàban am nem làtszik, szerintem.
2019. okt. 25. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:

A férfiak többsége a hasára hízik... ha vékony vagy és nagy has, az azt jelöli hogy el vagy puhulva, nem sportolsz, csak tömöd az arcodba a kaját. Te is írtad a megoldást... - le kellene adnod valahogy, az sporttal próbálkoztál már?

Egyébként mire eljutsz az ágyig és levetkőzöl ott már nem fogja zavarni a partnered, nagyjából tudja mire számítson, téged fog akarni nem egy kockahast. Az más kérdés, hogy ha nix önbizalmad, magadba forduló, minden f...ságon polemizáló, gátlásos figura vagy akkor nem fogsz eljutni az ágyig.

2019. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!