Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az tényleg igaz hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy egy férfi csak akkor mosolyog rá "csak úgy" egy nőre akit csak kicsit ismer ha bejön neki?

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem igaz.

En ha bemegyek egy boltba és ott van egy teljesen idegen eladó nő arra is rá mosolygok meg akkor is ha egyáltalán nem vonzó. Na jó nem úgy hogy belépek és vigyorgok mint egy idióta hanem szoba állok vele kérdezek valamit stb. De egyáltalán nem azért mert tetszik hanem mert ha te kedvesen rámosolygsz valakire akkor valószínűleg ő is kedves lesz veled.

2019. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy igaz.

Ezt csak te meséled be magadnak.


Én is sok nőre mosolyogtam már, de a fele sem jött be nekem.

2019. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Én akkor sem. Valaki meg mindenkire mosolyog. A férfi nem homogén halmaz.
2019. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Mit vigyorogtok feleslegesen mint a vadalma , ennyi gyikot...
2019. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok cégnél a cégkultúra része, hogy mindenki barátságos mindenkivel. Egymás mosolyogva köszöntése alap. Aki ehhez szokott, az a minden napokban is így viselkedik jellemzően.
2019. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, speciel én is mindenkire mosolygok, ez egy egyszeri emberi gesztus. Kedvesnek, udvariasnak lenni, mosolyogni nem kerül semmibe, de mégis bearanyozza a másik napját.
2019. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Még sosem játszotta meg magát senki?

Még sosem volt, hogy egy mosolyt elkaptál, ami nem is neked szól?

Még sosem volt, hogy tévedtél (mert magasabb rendű vagy, mint egy ember)?


A kommunikáció hiánya kegyetlen. Egyre jobban terjed és egyre kevésbé fognak az emberek szóba állni egymással és beszélni és figyelni a másikra. A manipuláció egyre jobban terjed és egyre jobban félre ért mindenki minden jelet.


Örülök, hogy nem ma kell csajoznom, hanem a 90es években kellett.

2019. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!