Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gyakoribb hogy a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakoribb hogy a férfi tanároknak bejön egy diák, mint tanárnőknek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Több a férfi pedofil / gyakoribb hogy férfiak a gyermekiesseget, naivsagot keresik a lányokban és nőkben, míg a nők az érettséget a férfiakban.
2019. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xKakashix ***** válasza:
57%

szerintem pont fordítva van... sokkal több olyan történetet hallani, hogy tancinéni lefeküdt egy diákkal... és a nők általában nem is szégyenlősek félreérthetően közeledni ha akarnak valamit, saját bőrömön is tapasztaltam anno... tanárnő mutatott valamit úgy, hogy fölém hajolt miközben én ültem, magyarázott és eközben a fejemhez nyomta a melleit, pedig nem voltak olyan nagy mellei, hogy elkerülhetetlen lett volna :D

de nem reagáltam rá semmit, hirtelen nem is tudtam volna mit mert meglepődtem.. szóval vannak ilyenek

2019. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyértelmű. A nőknek az idősebb férfiak tetszenek, a férfiaknak a fiatalabb nők általában. Ha én lennék egy 35 éves tanárnő, akkor mi tetsszen nekem egy 18-22 éves diákban? Nekem még kisfiú. Viszont mióta az eszemet tudom csak 30 felett érdekelnek a férfiak.
2019. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a noi tanarokban inkabb megvan a kotelessegtudat, ha van ilyen fantaziajuk azt se vallaljak fel es ritkabban lepik meg mert altalaban jobban atgondoljak a kovetkezmenyeket is, megfontoltabbak mint a ferfiak es probalnak a jo uton maradni. Mig egy ferfi tanar konnyebben elcsabulhat meg ha tudja is hogy nem helyes es veszelyes egy ilyen viszony, nem beszelve arrol hogyan oltozkodnek egyes tinilanyok a suliban...hat nagy a kisertes na:D nagyobb mint egy tini srac eseteben aki nem sugaroz annyi szexualis energiat mint egy lany. En ezt tartom az okanak hogy kevesebb a noi tanar diak viszony.
2019. aug. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert kb minden középkorú pasinak csak a tini lányok jönnek be
2019. aug. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Honnan veszed, hogy gyakoribb?
2019. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hogy meg is történjen azt viszont több tini lány akarja a tanárával, mint ffi tanár a diák lánnyal.

Ipari utolsóban, 3.-ban a magyar tanárnővel voltam. De nem a statisztikával foglalkoztunk.

2019. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!