Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hogy egy szép,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy szép, formás testű sportos, határozott lánynak bejön szexuálisan egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés
Nála kb 1.5 fejjel magasabb, vékony testalkatú visszahúzódó fiú.
2019. aug. 26. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem valószínű
2019. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Általában soha.
2019. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Bármi lehet. Nem ismerjük se a pasit se a lányt. Menj oda hivd el randizni es majd kiderül;) bátraké a szerencse

L

2019. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Én kedvelem ha egy pasi jóval magasabb nálam, de a vékony testalkat nem jön be. Valószínűleg azért mert én magam sportosabb alkat vagyok, így hülyén érezném magamat ha erősebb vagyok mint a pasim. A visszahúzódás bizonyos esetekben jó, de ha választani kell, akkor inkább ne legyen az. Ettől függetlenül minden csajnak más jön be, szóval létezhet.
2019. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen, álmodban XD
2019. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Kinek a pap, kinek a papné. A többségnek lehet a domináns, határozott férfiak tetszenek - de egyrészről te is lehetsz ilyen, rajtad múlik, másrészről meg nem mindenki "bírja" a határozott férfiakat. Úgyhogy a kérdésre a válasz igen, de ezt nem tudod meg soha előre, csak úgy ha próbálkozol az adott lánynál és majd választ kapsz tőle, hogy tetszel-e neki vagy sem.
2019. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem valószínű . De esetleg kérdezd meg őt.
2019. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!