Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok, mikor beleülnek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, mikor beleülnek egy fiú ölébe, olyankor érzik a farkukat?

Figyelt kérdés
Szóval nekem volt, hogy egy elég nagy fenekű lány táncolt az ölemben és hát természetesen felállt, de nem tudom, hogy ezt érzik-e vagy sem? Mert elég kínos is tud lenni. 18/F

2019. okt. 19. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Képzeld el amikor a buszon tömegnyomor van és te egy 18cm és 5cm vastag dákóval próbálsz úgy helyezkedni, hogy senkihez ne érj hozzá. Néha előfordul, hogy beseggel a csaj és nincs mozgásterem. Nah az a kellemetlen.

És, már elnézést, de férfi vagyok és ha egy női popsi elkezdi dörzsölni ott lent akkor fel fog állni.

Ilyenkor abban bízok mindig, hogy csak a telómra vagy az övemre gondol ami nyomja...

2019. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, hát persze, így történik. Tömegnyomorban fészkelődve ha nem áll fel, irreleváns hogy mekkora a méret, de még akkor is ha feláll "próbálsz úgy helyezkedni", jajj, nehogy ne férj el a nagy farkadtól, képzelem hogy kerülgetned kell az embereket nehogy beleakadjanak :D Sosem értettem, miért van itt ennyi gyökér kamus. Másrészt, tömött tömegközlekedésen örülsz ha levegőt kapsz, nem vagy kilapítva, és az izzadt bőrök tapadása miatt számolod a perceket, hogy mikor szabadulsz meg ettől, biztos az álló farkaddal vagy elfogadva mert te ott fel tudsz izgulni...

van ilyen ismerősöm, aki mindig fantáziál, és mindenki tudja hogy hülyeségeket beszél, de mindenki hülyének is nézi, szóval ezt nem érdemes csinálni hosszú távon mert elég gagyi.

2019. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. nov. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
26%
12-es szerintem te kocsival jársz és nő vagy.
2019. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Férfi vagyok és tömegközlekedéssel járok. És mivel mindig fel voltam öltözve és volt rajtam egy gatya és farmer, begombolva és beövezve, még soha nem fordult elő hogy két lépést hátrébb kellett lépnem hogy kikerüljek egy nőt a hosszan előre álló farkam miatt nehogy beakadjon valakibe. :D De persze ez nálad nyilván ilyen logikus, hiszen áll, a buszon meg egyszerűen "nincs hely", persze, életszerű a probléma, értem én.
2019. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a farkad…. már volt, hogy nem éreztem mert olyan kicsi volt a farka:)
2023. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!