Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi jo a fiuknak abban hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jo a fiuknak abban hogy egy zokniba verik ki a farkukat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Ez regen volt divat.
2019. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ez a flashlight elodje vagy mi?:D
2019. aug. 10. 17:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Amerikában dívik ez a szokás
2019. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem próbáltam, nem is szeretném de biztos nem nagy élvezet..
2019. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell annyit takarítani utána. Óvszerben csinálni naponta meg drága mulattság. :D
2019. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Az a jo benne ha a zokni már több napja a lábadon volt és büdös. Ebbe kivered aztán visszaveszed a zoknit és el mész cipőt próbálni a teszkóba
2019. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazaból nem gondolnám, h azért csinálják, mert bármi pluszt is adna hozzá (na jó, tutira van akinek igen) szerintem inkább praktikus okok miatt teszik: így sokkal felszabadultabbam tudják csinálni, mivel egyszerűen csak bele engedik az anyagot, nem pedig azzal foglalatoskodnak a csúcsra jutás előtt, h hova célozzanak, vagy hol a van zsepi, gyorsan fel kell pattanni, nehogy valamit össze kenjenek stb. Beleereszti a zokniba, az ott marad benne, ha akar 10 percig is heverészhet még utána anélkül, h azon kellene agyalnia, h mi legyen a végtermékkel.
2019. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
most ez lehet hulyen hangzik, de nekem izzados a kezem es igy kenyelmesebb megfogni. izzadt kezzel neha idegesito hozzaerni. na meg konnyebb igy eltakaritani magad utan, mint zsepivel torolgetni. csak telelovod es kesz. na persze nem mindig csinalom igy. fleslightnak azert nem mondanam, de mas erzes, mint kezzel.
2019. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb fiúnak kamaszkorban alakul ki ez a szokás, és akkor szokták csinálni.
2019. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem élvezetből csináltam, hanem akkor amikor nem volt kéznél éppen zsepi.
2019. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!