Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor a pasik azt mondják,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a pasik azt mondják, szeressen szopni a nő, azt értik alatta, hogy térdelve, miközben ők hajhúzással/fejlenyomással diktálják neki a tempót, beledörgölik a farkukat az arcába, netán megdugják a száját?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Tökmindegy nekik, csak vedd a phaszt a szádba
2018. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
így is lehet, ha ezt élvezi. De csak úgy, hogy élvezze a nő is! :)
2018. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
A szopásban semmi élvezet nincs
2018. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%

nekem nő már élt át orgazmust az alatt, hogy leszopott :)


42/F

2018. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Közben le is kell köpni a nőt úgy az igazi
2018. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Természetesen, úgy ahogy írod. Sőt ezt hátrabilincselt kézzel és bekötött szemmel.
2018. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Miért, ezt lehet máshogy is érteni?
2018. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ahogyan leirtad úgy nem sok csaj szeret szopni. Én ezért nem erőszakoskodok. De nekem is tetszik ha néha megizlelik valahogy vagy kicsit esetleg nagyon leszopnak mert elég gesztusos is tud lenni hogy vonza a farkam a csajt.


27f

2018. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Kinek mi... Nekem pl az tetszett, aki csak a makkot kapta be. De azzal profi mód bánt és sokkal élvezetesebb volt mint bárki más. Persze ő jó sok gyakorlattal és tehetséggel van megáldva. Ráadásul ahhoz odaadóan szeretni kell a cerkát nem csak kötelességből csinálni.
2018. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"odaadóan szeretni kell a cerkát nem csak kötelességből csinálni."

Ezt amúgy sosem értettem. Gondolod, ha azt mondod, szeretnie KELL a falloszt, akkor rögtön fogja is? Felszólításra? (Amúgy a szopás mióta kötelesség?)

2018. okt. 3. 13:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!