Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor a pasik azt mondják,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a pasik azt mondják, szeressen szopni a nő, azt értik alatta, hogy térdelve, miközben ők hajhúzással/fejlenyomással diktálják neki a tempót, beledörgölik a farkukat az arcába, netán megdugják a száját?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 12:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül ezt értik alatta. Az én partnerem azt imádja, hogy látja rajtam mennyire kívánom a farkát, mennyire imádom szájba venni, de nem erőszakoskodik fejlenyomással, torokdugással és egyebekkel. Az más kérdés, hogy én szoktam őt kérni egy kis visszafogott vadulásra ilyenkor. :)
2018. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Hátrakötözöd a kezét, bekötöd a szemét, ráülsz, szétnyitod a száját, beleköpsz, húzod a haját és torkig letolod a farkad és úgy dugod meg a száját egészen addig amíg öklendezik és folyik a szeméből a könny, közebn pofonjágod és köpködöd az arcát.

Erre gondoltál? Igen, a legtöbb nő szereti az iylen romantikus, meghítt szeretkezést illatos füstölő és gyertyák mellett egy baldahinos ágyon.


Hülye ponón nevelkedett degenerált fiatalság. Aztán amikor találkozol a valósággal tágra nyitott szemmel csodálkozol rá, hogy mért nincs egy nő sem aki kibir melletted egy órát.

2018. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Ez így van, bilincs, bekötött szem, hajtépés, aztán utána meggyalázni minden testnyílását amit csak lehet😀😀

Amúgy van az a nő, amelyik szereti orálisan kényeztetni a párját, és van amelyik nem. Eszerint is élik meg....🤔

2018. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%
Én azt szerettem nagyon amikor a páromnak már folyt a taknya/nyála és öklendezett, de nem hagyta abba, mert látta mennyire élvezem <3
2018. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
#14-esnek: az mégis milyen egyoldalú szex volt akkor? Semmi értelme az olyan együttlétnek, ahol csak az egyik fél élvezi a dolgot, a másik meg kényszerből csinálja és sanyargatja magát a megfelelési kényszer miatt. Ez definíció szerint majdnem a nemi erőszak határát súrolja. Nem is értem az olyan megalázkodó nőket, akik nem merik kimondani, hogy fáj/kényelmetlen/nem élvezi. Én nem is tudnám úgy élvezni a sz0pást, ha látnám, hogy a csaj erőlteti a dolgot, csak hogy bevágódjon nálam.
2018. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%

9. vagyok megint.

Nem érted, igaz? Akkor csinálja valaki igazán jól, ha szereti. Akkor szereti ha ez belülről jön. és az tud jó lenni. Aki nem szereti csinálni, soha nem lesz olyan odaadó. De akkor is lehet jó barátnő, de az ágyban nem lehet a legjobbak egyike.

2018. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!