Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 évesen normális, hogy ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
Semmi kapcsolatba nem kerültem még fiúval. Eddig ez egyáltalán nem érdekelt, de már korábban is foglalkoztam azért vele. Most kezdem érezni azt, hogy mennyi mindent kihagytam. Teljesen tapasztalatlan vagyok. Még csak nem is csókolóztam. És egyre többször érzem magam magányosnak. Jó lenne odabújni valakihez, vagy fogni a kezét. Bármi kis apróság. Meg nyilván már az én koromban a legtöbb fiatal már nem szűz. Ezt is szeretném már megtapasztalni. Csak félek, hogy mire odakerulok, hogy lesz barátom, addigra már idős leszek ehhez a "várjunk, még ne feküdjünk le" dologgal esetleg. Más is érez így?

2019. okt. 2. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy még, nyugi :)

Másrészt meg - ez nem verseny...

Szóval no para.

2019. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyere béjbi leszek a lovagod. Zsa
2019. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Akkor bújj ágyba valakivel, amikor úgy érzed, hogy annak ott az ideje ÉS te is akarod. Nem késtél el - de ahogy mondtad, saját magad fosztod meg az élettől, ha csak válogatsz és nem teszed le a voksod valaki mellett.
2019. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mit erzel, mintha magamat olvasnam szorol szora. Meg a kor is megegyezett.:) Sokaig engem is hidegen hagytak a fiuk es nem azert mert valogattam hanem egyszeruen magamnak valo voltam, a celjaimmal foglalkoztam tobbnyire nem a parkapcsolattal. Ebben az idoben azert mar engem is kezdett zavarni a dolog persze talalkozgattam en addigis egy s massal ds nem volt semmi komoly

.vegul pont gimi vegzos korban talalt ram ugymondd a szerelem. 2,5 honap egyutt jaras utan vesztettem el a szuzessegem sajat akaratomra semmivel se kenyszeritett nagyon megerto volt barmeddig kepes lett volna varni de mar en nem akartam, egyszeruen kivantam ot. :D

Azota lassan 3 ev telt el es meg mindig egyutt vagyunk. En mellette talaltam magamra. :)

Szoval nem kell aggodnod nincs olyan,hogy keso. Megtalalja a zsak a foltjat amikor eljon az ideje csak nem kell elzarkoznod. Szurkolok neked! :)

L.

2019. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül,nekem régebben lett volna rá esélyem de vissza utasítottam a lányokat,hogy miért? féltem, mitől? Nem is tudom.

Most meg itt vagyok és egyre többször érzem azt amit te is,fiatalok vagyunk még majd megtaláljuk az igazit csak nem szabad rá görcsölni.

21F

2019. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szex részével nem vagy elkésve, attól hogy a kortársaid nár elvesztették.
2019. okt. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is pontosan ugyanígy érzek! L
2019. okt. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!