Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog ha már 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha már 19 évesen gyereket szeretnék?

Figyelt kérdés

Folyamatosan az jár a fejemben hogy milyen jó lenne egy lánnyal védekezés nélkül szexelni, meg hogy milyen jó lehet egy terhes lánnyal szeretkezni :)

Meg persze nem csak a szexuális része vonz hanem az is hogy tényleg legszivesebben már most szeretnék gyereket, olyan aranyosak. Meg jó lehet fiatalon szülőknek lenni. Csak nincs hozzá barátnőm, meg azért még korai lenne.


Mit csinálnak hogy ne ez járjon állandóan a fejemben?


2019. jún. 13. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Normális.


Ez az élet rendje.


Mit csinálj? Kezdj hozzá a megvalósításhoz!

2019. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Normális


Én is ilyen vagyok csak lányba


20/L

2019. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
legyen jó munkád keress sokat, legyen egy jó barátnőd, aki szintén jól keres, olyan 3-35 évesen jöhet a baba :D
2019. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az csak rajtad múlik, hogy mennyit kattogsz ezen a dolgon, azért lehet ebbe önkontrollt vinni... Amúgy meg ha tényleg szeretnél gyereket, akkor az meg nyilván a te dolgod, tegyél meg érte mindent, majdcsak összejön.
2019. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2. Válaszoló vagyok. Nem kérek privátokat
2019. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A fenébe, pedig most akartam írni :(

Én is hasonló vagyok, sokat gondolkodom, hogy jó lenne egy barátnő, még gyerek is, de sajnos ma Magyarországon magyar fizuból nagyon nehéz ennek az alapjait letenni. A gondolattal nincs semmi baj, csak tudni kell hová hazavinni azt a gyereket és én nem szeretném, ha az egy albérlet lenne. Még ugye minimum 18-20 évig gondoskodni kell az eltartásáról is.

24/F

2019. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jo otlet, mire felnonek, meg mindig elvezheted az eletet.
2019. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

első mondatod után azt tanácsolom, hogy ne vállalj még gyereket, a kisbaba érdekében! Okosodj még pár évet


- egy friss apuka

2019. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Normális. Régen így csinálták az emberek, és nem sírtak 40 évesen, hogy jajj, nem jön össze egy gyerek se. Hajrá!


28F

2019. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8 as.

De jó Neked :) szívesen lennék a helyedben.

2019. jún. 13. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!