Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szolid, keveset beszélő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolid, keveset beszélő, visszahúzódó, rendes fiúként szerintetek sem lesz részem soha szexben? :/

Figyelt kérdés

Eddig mindig úgy gondoltam hogy majd csak egyszer találok egy aranyos lányt aki el fog így fogadni, de ahogy telik az idő kezdem feladni a reményt. Mert ilyen személyiséggel rohadt nehéz az ismerkedés. Meg kinek kéne egy ilyen fiú, a lányok szemében szerintem én nem is vagyok fiú:(

Pedig a kinézetem nem rossz, de látszik a viselkedésemen is hogy nagyon szolid vagyok.

Mire számítsak a továbbiakban?


2019. szept. 23. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a baj hogy rendes vagy az teljesen pozitiv. Viszont ha visszahúzódó vagy, nem beszélsz akkor nem lehet veled mit kezdeni.
2019. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
85%
Hàt nem igazàn ha ezt èrzed vàltozz meg akkor
2019. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor nem is szoktàl próbàlkozni ès kezdemènyezni??

Azt vàrod hogy téged szedjenek fel?

Nincs bajom azzal, ha egy làny szed fel egy pasit, mert miért ne lehetne?!

Én viszont nem az a típusú làny vagyok. Szeretem ha a férfi kezdeményez.

2019. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2019. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan már az a kategória vagyok, akinek FÉRFI kell, de nagyon kevés lány akar mula gyerekkel... bármit is csinálni. Kivéve ha nem teng benne túl az anyai ösztön. Akkor elbabusgat, megetet...


A legtöbb nő (köztük èn is), szereti, ha a férfi férfi. Ha jól megadja, amit érdemel a nő- ha érred mire gondolok.


25/N

2019. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En meg pont az ilyen pasikra bukom.

Megbizhatobbak, bujosak, husegesek.

Szoval ne add fel :)

20/l

2019. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy csendes visszahúzódó szolidabb pasi, vagy antiszociális kuka akihez ha véletlen hozzászólók összefossa magát és két értelmes szót nem tud kinyögni. Nagyon nem mindegy... És össze szokták keverni.

Mire számits a továbbiakban? Arra hogy nem fog a sültgalamb a szádba repülni. Bizony próbálkozni kell, es bizony tízből kilencszer megégeted majd magad. De a tizedik lesz az a szintén szolidabb aranyos lány, akire annyira vágysz.

Viszont ha ülsz a sarokban és siránkozol, akkor ugyanúgy nem lesz barátnőd 30 évesen sem, mert férfiatlan, ok nélkúl mindentől félő, muja, pátyolgatnivaló kisfiút SENKI nem akar maga mellé.

Ha kell tanács írj, szóvesen segítek! 19L

2019. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha most együttérző biztató szavakat várnál azzal semmit sem segítenénk neked. Mivel nem is tudunk, csak te tudod "megmenteni" saját magadat.

Inkább tedd fel magadnak a kérdést, hogy meddig akarod várni a csodát? Van még rá 1-5-x éved? Ha nincs akkor kezdeményezz, mosoly, társalgás. Ja, hogy nincs bátorságod hozzá? Akkor várd még a csodát 1-5-x évig.

Jó tanács: ne a szexet hajtsd mindenáron, kezd a csókkal, tapasztalni fogod az is qva jóóóóóóó - ráadásul szinte természetes "hozadéka" lehet a szex.

2019. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!