Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm eléggé szemérmes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm eléggé szemérmes, sehogy sem akar szájjal kényeztetni. Van megoldás?

Figyelt kérdés

Már másfél éve együtt vagyunk, eddig semmit sem sikerült elérnem. Nekem engedi hogy csináljam, bár Ő nem igényli kimondottan, igaz volt már hogy kérte. Ilyenkor szívesen csinálom neki.


Amikor megkértem rá azt mondta nem érezné magát jól ha megtenné. Ennél közelebb sajnos nem jutottam el a megoldáshoz.


Nem ettől függ a kapcsolatunk de néha jól esne egy kis kényeztetés.


Mindketten felnőttek vagyunk, együtt élünk.


2019. aug. 27. 18:04
1 2
 11/12 he84 ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy miért nem érezné magát jól, ha megtenné. Ezt kéne megfejteni. Ám rávenni, kényszeríteni semmiképp ne akard, mert csak rosszabb lesz. Ha valóban szereted őt, nem ezen kéne múljon a kapcsolatotok. Ahol orál nélkül nem jó a kapcsolat, ott nincs igazi egymás iránti szeretet és tisztelet se. El kéne fogadnod, hogy nem mindenki szeret orált adni, esetleg kapni se. Ilyenkor nem rávenni kell, nem elhagyni esetleg, hanem közös megoldást találni együtt.
2019. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%
nálam ez szakitóok,ez túl jó.f
2019. aug. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!