Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm eléggé szemérmes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm eléggé szemérmes, sehogy sem akar szájjal kényeztetni. Van megoldás?

Figyelt kérdés

Már másfél éve együtt vagyunk, eddig semmit sem sikerült elérnem. Nekem engedi hogy csináljam, bár Ő nem igényli kimondottan, igaz volt már hogy kérte. Ilyenkor szívesen csinálom neki.


Amikor megkértem rá azt mondta nem érezné magát jól ha megtenné. Ennél közelebb sajnos nem jutottam el a megoldáshoz.


Nem ettől függ a kapcsolatunk de néha jól esne egy kis kényeztetés.


Mindketten felnőttek vagyunk, együtt élünk.


2019. aug. 27. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Tragédia...
2019. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szóval nem érezné magát jól ha megtenné, amit elfogadok. Csak próbálkoznék még nála valahogy, hátha mégis rávenné magát egyszer.
2019. aug. 27. 18:06
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem akarja akkor ez a véleménye nem fog változni.
2019. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki öszintén, hogy neked nagyon jól esne, ha csinálná, hogy legalább próbálja meg, ha nem jönn be neki, akkor nem erölteted tovább nála.
2019. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz ez hosszú kapcsolat...
2019. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Az én barátnőm is ilyen. Számomra kiábrándító, hogy nem szereti csinálni, nem mondom hogy szakítóok, de házasodni biztos nem fogok ilyen lánnyal.
2019. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Alább van egy fordított kérdés. Ha ott azt mondta mindenki, hogy az nem is férfi aki nem nyalja ki a nőjét, akkor igenis az nem nő aki nem szopja le a pasiját.


Megoldás ugyanaz mint fordított esetben. Szakítás, ha ilyen van, előbb utóbb úgyis máshol fogod keresni ezt az élményt.


Saját vélemény.

2019. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Az én párom is ilyen volt. Türelem jól írányzott célzások és már ott tartok, hogy a szájába is élvezhetek. 😃
2019. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#9! Hogyan tudtad elérni?
2019. aug. 27. 18:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok a 4ednek probald ravenni hogy csak probalja meg egyszer es ha annyira rossz nem hozod fel tobbet.

Viszont ha ennyire elutasito ezzel ugy hogy mar reg egyutt vagytok megvan a bizalom stb akkor valoszinu hogy nem fog valtozni a velemenye. Te meg idovel nem fogod tudni nelkulozni a dolgot es mashol akarod megkeresni ezt az elmenyt. Az senkinek se jo

2019. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!