Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire számít normálisnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire számít normálisnak ha nem zavar annyira ha nálam rosszabb nővel látom a kiszemeltem?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen nő vagyok. 😀 Nem tudom ez mennyire normális, nem vagyok szerelmes szerintem, tudom hogy nem lenne jövője ennek. De ezzel szemben RENGETEGET gondolok, fantáziálok róla. És tudtam hogy van barátnője, ezért nem is lépek semmit, de azért szíven ütött. :D És ahogy találkoztam a barátnővel és rájöttem hogy jobban nézek ki nála, nem zavar, nekem is fura. Pedig nem vagyok egoista, bár most lehet annak tűnök.
2019. aug. 24. 23:40
1 2
 11/13 Jsbsnaj ***** válasza:
Mert beképzelt vagy.
2019. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ne mondjátok már hogy ti nem látjátok ha valakinél jobban néztek ki :D Vagy nektek nincs szemetek? Ne legyetek már álszentek :)
2019. aug. 25. 11:47
 13/13 anonim ***** válasza:
Talán azt gondolod, hogy így még lehet esélyed. Önzőség is van emögött szerintem. Én pl. amikor elvesztettem a kiszemeltemet, az fájt a legjobban, hogy tudtam, hogy azt a csúnya nőt, akit feleségül vett, menekülésből vette el. Előtte együtt volt egy csajjal, de ahhoz is csak menekült, mert korábban volt egy álomszép barátnője, aki összetörte a szívét. Mindenki tudta, hogy azért nézte ki magának a következőt, hogy felejteni tudjon, de később az a csaj is dobta, akkor váltott át arra a csúnya nőre. Közben felém is közeledett, de én lekoptattam, nem akartam szamár lenni a ló helyett. Nem gondoltam, hogy azután az álomszép lány után én elég jó lehetnék neki és nem akartam, hogy titokban utána vágyakozzon mellettem. Aztán amikor feleségül vette azt a csúnya csajt, arra gondoltam, hiszen nála én is sokkal szebb vagyok. De igazán enm irigyeltem, mert tudtam, milyen sokat fog szenvedni a pasi mellett. A saját szerelmi bánatom mellett piszkosul fájt az is, hogy tudtam, ő sem találta meg soha és már nem is fogja azt, aki elfelejtethette volna vele azt a régi szerelmet. Én örültem volna, ha legalább ő boldog lett volna.
2019. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!