Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire számít normálisnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire számít normálisnak ha nem zavar annyira ha nálam rosszabb nővel látom a kiszemeltem?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen nő vagyok. 😀 Nem tudom ez mennyire normális, nem vagyok szerelmes szerintem, tudom hogy nem lenne jövője ennek. De ezzel szemben RENGETEGET gondolok, fantáziálok róla. És tudtam hogy van barátnője, ezért nem is lépek semmit, de azért szíven ütött. :D És ahogy találkoztam a barátnővel és rájöttem hogy jobban nézek ki nála, nem zavar, nekem is fura. Pedig nem vagyok egoista, bár most lehet annak tűnök.
2019. aug. 24. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Emojikat használsz, szóval nem szabad válaszolnunk
2019. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert büszke vagy magadra higy jobban nézel ki.
2019. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Mert a külső bár fontos, de lehet nem minden. Honnan tudod, hogy a kiszemeltednek milyen az ízlése, milyen típusú nőket kedvel, illetve milyen úgymond belső értékei vannak a párjának?
2019. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak valami belső védelmi reakció lehet ,hiszen ha zavarna akkor sem tudnál nagyon mit tenni ellene. A fickó azt a lányt szereti,az ő nevét suttogja kefélés közben,rólad pedig lehet nem is tudják hogy létezel. Az agyad érzelmi része pedig így válaszol,egyfajta megnyugtatásként hogy jobb nő vagy.Fantáziálni pedig mindenki szokott,tedd továbbra is ezt,míg alakul valaki
2019. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy bukik ram :) Eszrevettem mar azelott hogy felkeltette volna az erdeklodesemet
2019. aug. 25. 00:02
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Vagy csak minden jó nőt megnéz...
2019. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Nem gáz én is ilyen vagyok
2019. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Mert az önbizalmad az neked a fontos. Igazából másoknál is erre épül az egész féltékenységesdi, 90%-ban önbizalom kérdés, az erkölcsi magyarázat az meg a felszín. Minél instabilabb valaki, annál inkább akar kapaszkodni a másikba, annál inkább energiavámpír, és ezzel együtt féltékenykedősebb típus is. Te most meg pont megtapasztaltad ezt, amikor átéltél egy ilyen "váltást", és nemcsak kimondtad, képes voltál le is írni.
2019. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted jobb csaj vagy. Mondom szerinted.
2019. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te hogyan állapitottad meg azt ,hogy te jobb nő vagy mint a másik lány ?
2019. aug. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!