Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges ettől elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ettől elélvezni?

Figyelt kérdés
Barátnőm popsiját simogattam illetve a végbélnyílását és ettől elélvezett. csak kívül simogattam, kipróbáltam hogy mit szól hozzá és élvezte bár tudom az anál nem vonzza és engem sem
2019. aug. 11. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Hogy élvezett el, ha más inger nem érte? Közben nem simogatta a punciját?
2019. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy hol van a gyenge pontja! Kinek a nyaka, kinek a füle, kinek a feneke!
2019. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Át lettél verve 😄
2019. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 he84 ***** válasza:
76%
Ettől mi nők nem tudunk elélvezni önmagában. Vagy közben simogatta magának alul a csiklójánál rásegítve, vagy ha nem, akkor megjátszotta és átvert. Ez utóbbira nagyobb az esély. Eléggé szomorú és szánalmas, ha valaki megjátssza az élvezéseket, vagy akár bármi mást is. Vagy mondd el neki a gyanudat és beszéld meg vele őszintén, normálisan helyrehozva, vagy hanyagold őt.
2019. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 he84 ***** válasza:
100%
És úgy tudod ellenőrizni, hogy valóban elélvezett-e, hogy zihál-e szaporán és a másik biztosabb jel, hogy belül a hüvelyénél ritmikusan összehúzódik-e néha a hüvely egy ideig. Azt nem lehet megjátsszani. Ha nem húzódik össze egyáltalán a hüvelyében az izom, akkor nem élvezett el.
2019. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Lefosta a kezét, azt hitte ugyanaz , mint a spriccelő nuna csak itt más fröcsögött és erre hitték, hogy elélvezett. Lyukból jött végülis .
2019. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként nem kamu, hogy valaki ettől eltud élvezni. Valós dolog!
2019. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát még a mellei sem maradtak ki az izgatásból.
2019. aug. 11. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
8. Vannak akik mellel mentek már el.
2019. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!