Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most ettől én fura vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ettől én fura vagyok? Vagy másokat is izgatnak ilyesféle dolgok?

Figyelt kérdés

Szóval éjjel vagy bármikor amikor a párom mellettem alszik szeretem hallgatni a szuszogását, egyszer picit nyitva maradt a szeme én pedig az ujjammal felemeltem a szemhéját és tetszett ahogy láttam álmában hogyan mozog a szeme. Máskor simogatni szoktam ő még pihen vagy a köldökét, péniszét simogatom. Volt hogy már a fenéklyukába is belenyúltam miközben aludt. Ettől mindig nedves leszek. Normális dolog ez tőlem? Annyira szégyenlem mintha fura lennék.

22/L


2019. júl. 27. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem gáz. Izgalmas vagy nekem.
2019. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Van baj, nem is kicsi.
2019. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Elég para.

Viszont elképzelhetetlen hogy az anális kanálisban kalandozik az ujjad, és ő erre nem ébred fel.

2019. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én félnék melletted elaludni. :D
2019. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Nincs benne semmi rossz.
2019. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Baj van a toronyban.
2019. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alap ötlettel semmi gond van.

Én is az alvó nőt tartom a legszebbnek , mert akkor minden arcvonása természetes.


De azt azért kétlem hogy a fenekébe is belenyúltál, vagy a szemét felnyitottad mert arra biztos felébredt. A simogatás meg a többi teljesen oké.

2019. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Fura vagy igen. Minél előbb keressél föl egy szakembert, amíg lehet rajtad segíteni. Félő , hogy párod szeme egy üveggolyóra lesz lecserélve melletted.
2019. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!