Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés
A pasim ahogy ő elég kemény bedugja, lehet én még fele annyira se vagyok felizgulva mint ő aztán néhány percen belül elmegy és már sosincs ereje kinyalni vagy akármi. Próbáltam vele beszélni de mást nem tudott csinálni azóta se csak bocsánatot kér, unom hogy vagy magamnak kell befejeznem vagy sehogy se. Mihez kezdjek? Melyikünknek kéne változtatnia valamin?
2019. aug. 6. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg nem kene onzonek lennie,es teged ki kene elegitenie.Mondd meg neki h ha ez nem valtozik,szakitotok.Igen is,vannak igenyeid,teljesitse,a szex 2 emberbol all.
2019. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Neki kéne változtatnia. Tanuljatok yoni masszázst vagy hasonlót.
2019. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neked kéne jobban idomulni az ő ritmusához és gyorsabban elelvezni.


(Irónia)

2019. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Te vagy a hibás. Mert nem szakítottál az első ilyen alkalom után...
2019. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez nem bonyolult. Addig nem engeded behatolni,amíg orgazmusig nem nyalt! 😋
2019. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele és gyakoroljatok.
2019. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!