Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Van olyan aki nem szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Van olyan aki nem szokott elélvezni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy gondolom, hogy nyalástól elélvezne, de a pasi nem nyal ki és nem élvezel el sehogy sem. Attól még jó lehet a szex?
2019. aug. 10. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudnám elképzelni ugx a szexet hogy a pasi ne nyaljon ki.
2019. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor csak nekem nincs szerencsém .
2019. aug. 10. 11:23
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
A nyalás undorító ne csodálkozz hogy ezt nem minden pasi vállalja be.
2019. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha nincs orgazmusod egy pasival az válóok. Önző disznó aki kihasznál...ha nem is szeret nyalni (mondjuk ott már baj van fejben), akkor máshogy is lehet orgazmust okozni, de ha nem teszi az egyet jelent azzal hogy sz#rik rá hogy jó-e neked.
2019. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

A négyes HAZUDIK! Ha nincs orgazmusod egy FÉRFIVAL, csak a te hibád. Nem vagy ott, sokat akarsz, nem jól választottál. Így jártál!


FÉRFI, 40

2019. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
4# azért tegyük hozzá, hogy van éppen elég nő, akinek nincsen orgazmusa, de ő maga is tehet róla hogy nincsen neki🤔🤔
2019. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlenül azért, mert a pasi nem foglalkozik eleget velem, de persze, előfordult már, hogy nem sikerült elmennem szex közben. Akár azért, mert más jár a fejemben, én nem tudok odakoncentrálni eléggé, vagy mondjuk reggel van, sietni kell, nincs idő alapos előjátékra, stb. Ettől függetlenül magát a szexet élvezem, jó együttlenni a párommal, és annak is mindig örülni szoktam, amikor neki sikerül elmenni a végén.
2019. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem nyal ki a kkor nem tudok el élvezni

Kellemes a szex de az h hoppon maradok mert Ő lusta nyalni az gáz .

De ha nem nyal nem szopok ennyi

2019. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak akkor tudok elélvezni ha nyalnak. Már több pózt is kipróbáltunk.

24

2019. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

mikor tanulják meg az emberek h a szex nem csak az orgazmus ...

a szex sokkal több mint egy vagy több orgazmus ...

2019. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!