Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyulolom mint a szart, megis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyulolom mint a szart, megis lefekudnek vele?

Figyelt kérdés

Valaki magyarazza mar meg mert kikeszulok magamtol. 3 evig voltunk se veled se nelkuled kapcsolatban, de mar 2 eve vege. Nagyon ritkan latom csak. Mint embert utalom es egy nagy nullanak tartom, megis annyira kivanom vele a szexet. Ez miert vaaaan, ugy haragszok magamra amiert rengetegszer gondolok arra hogy milyen jo lenne vele

Ne irjatok olyanokat hogy meg erzek iranta valamit, mert azon kivul hogy mikozben lovagolnam, pofoznam es uvoltenek vele hogy mekkora szar ember az egvilagon semmi erzelem nincs bennem:D


2019. aug. 7. 23:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Kefélj vele és közben üvöltve ócsárold őt és az egész rokonságát. Egy próbát megér. De vedd fel kérlek mert rendkívül érdekel. :D Nem a képi része, hanem a hang. :D
2019. aug. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Megvan az oka amiert igy velekedek a sracrol, o is tudja es beismeri hogy patkany volt velem, es megerti hogy en utalom

Csak azt mondtam hogy ezek ellenere ot, mint ferfi kivanom, es tudom hogy o is kivan engem

Nem tartom magam butanak, elkenyeZtetettnek sem, es az pedig nem flegmasag, hogy megvedem a sajat igazamat

2019. aug. 8. 00:34
 13/22 A kérdező kommentje:
11-es, amugy benne is vannak indulatok tehat mindketten kapnank azert a savat kozben egymastol, erdekes lenne az a hangfelvetel:D
2019. aug. 8. 00:38
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
Kislányom te semmilyen igazadat nem véded.Vedd észre magad,primit8v a hangnemed.
2019. aug. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Irtak hogy csak ki akarom hasznalni a sracot, ami nem igaz, mivel azt tekintve hogy o is benne lenne a dologban, nem nevezheto kihasznalasnak. De nem szeretnek felesleges vitakba belemenni, elfogadtam hogy mas a velemenyed, joejt!
2019. aug. 8. 00:43
 16/22 anonim ***** válasza:
Esetleg ezt le kellett volna irni a kerdesben,es nem ocsarolni csak a fiatalembert.
2019. aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%

Egyértelmű, hogy a kérdező lány ha lovagolna.

Nos, nekem (szintén lány vagyok) is volt egy ilyen szrházi exem, 4 évig voltunk együtt se veled se nélküled de nem tudtunk egymástól elszakadni mert a szex frenetikus volt. Szarrá csalt, megalázott, gyűlöltem mint a szart de közben rohadtul vágytam rá hogy jól megdugjon. Az igazság az, hogy a vonal a szerelem és a gyűlölet között nagyon nagyon vékony, nehéz elválasztani egymástól őket, sokszor fogalma sincs az embernek melyiket érzi. Újra és újra lefeküdtem vele, miközben volt hogy fel is pofoztam és mondtam a fülébe hogy mennyire kib a sz ottul gyűlölöm.

Szerencsére megszakadt végül a kapcsolat és így 5 év után már tényleg csak egy bunkó sggfejnek tartom de amúgy semmit nem érzek iránta. Hidd el nálad is el fog jönni ez a pont. :D

2019. aug. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mik vannak .. Jézusom 😯 kezdem unalmasnak hinni a szexuális életem 😂
2019. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják ambivalens kötődés, egyszerre taszít és vonz is. A megoldás kulcsa ott van Önben. Mi vonzza benne, mi az ami megfogja, csak a sex, vagy pont az vonza ami taszítja is?
2019. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A nők sokkal hamarabb szexelnek azzal akit gyűlölnek mint azzal aki iránt közömbösek. Nincs ebben semmi rendkívüli
2019. aug. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!