Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyulolom mint a szart, megis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyulolom mint a szart, megis lefekudnek vele?

Figyelt kérdés

Valaki magyarazza mar meg mert kikeszulok magamtol. 3 evig voltunk se veled se nelkuled kapcsolatban, de mar 2 eve vege. Nagyon ritkan latom csak. Mint embert utalom es egy nagy nullanak tartom, megis annyira kivanom vele a szexet. Ez miert vaaaan, ugy haragszok magamra amiert rengetegszer gondolok arra hogy milyen jo lenne vele

Ne irjatok olyanokat hogy meg erzek iranta valamit, mert azon kivul hogy mikozben lovagolnam, pofoznam es uvoltenek vele hogy mekkora szar ember az egvilagon semmi erzelem nincs bennem:D


2019. aug. 7. 23:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

"Ne irjatok olyanokat hogy meg erzek iranta valamit, mert azon kivul hogy mikozben lovagolnam, pofoznam es uvoltenek vele hogy mekkora szar ember az egvilagon semmi erzelem nincs bennem:D"



Remelem majd a sors megadja Neked ami jar.

2019. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Ibiza2019 ***** válasza:
100%
Ösztön... állat...
2019. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Talán jó volt az ágyban és az hiányzik ?

Amúgy érdekes ... Én nem kívánom azt akit ennyire gyűlölök. 🤔

2019. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
A kerdezo szimplan egy bunko ember. Normalis vagy?Egy nagy nulla a szemedben a csaj,de dugnad?H lehet valakit igy leszolni?
2019. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
Sztem mondhatom legtöbb férfitársam nevében, hogy üdv a klubban! :) Rengeteg nővel vagyok úgy, hogy letudnám okádni, annyira gusztustalan a stílusa, emberileg számba se veszem, de rohadt jól néz ki és nagyon megadnám neki, főleg egy ilyennek már csak úgy alázásképp is! :)
2019. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Lany vagyok!! 🤣
2019. aug. 7. 23:53
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy gondolt pasinak mikor írta, hogy lovagolnád :D Meg az egész szöveg környezet azt súgta...
2019. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Jolvan,keso van mar nekem is,agy nem fog.Ettol figgetlenul undorito a hozzaallasod,szimplan ki akarod hasznalni a sracot.
2019. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

:(

A srac orulne a legjobban annak ha “kihasznalnam”

2019. aug. 7. 23:57
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
Kérdezőnek 2 nagy pofonra van szüksége,Tudná hol a helye.A helyében menekülnék elöled,buta vagy,flegma,elkényesztetett.
2019. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!