Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lefekudnek vele meg jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefekudnek vele meg jobban birtokolni akarna/ feltekeny lenne?

Figyelt kérdés
Fiubaratommal kicsit tobb van kozottunk mint kene (regota tetszem neki), fel is jott hogy parszor szexelhetnenk is. Benne is lennek, de mar igy is erzem azt, hogy birtokolni akarna. Nem mondja, de egyertelmuen feltekeny ha massal beszelek, vagy ha mas a kozelemben van, akkor is ha azok csak az o baratai. Ha egy tarsasagban vagyunk azt akarja hogy vele foglalkozzak. Jarni nem akarok vele, azt mondta hogy o sem, de ezek utan eleg bizonytalan vagyok, nem akarnam megbantani.
2017. júl. 31. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerelmes beléd,a jelek arra utalnak.Ne feküdj le vele csak úgy,csak akkor ha Te is érzel iránta szerelmet.
2017. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy úgy lenne.
2017. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálja játszani a gyenge "macsót", ami nem megy neki...fülig szerelmes beléd ebben legyél biztos! Ha te nem akarsz járni vele, szerintem kerüld el a közeledését és csak szex kapcsolatba meg ne menj bele! Jó tanács.
2017. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éppen ő sem tudja mit akar.... ha bizonytalan, ne nagyon engedd neki, inkább beszéljétek meg a dolgokat, és utána dönts, ne húzza az agyadat...
2017. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Háát ha ilyen a szerelem..tehát féltékenykedik a másik, birtokló, ha csak vele lehet foglalkozni, de már csúnyàn néz ha valakivel szóba állok akkor inkább nem akarnék az illetőtöl semmit. Max sima szex, de akkor érdemes tisztázni,hogy ebből több nem lehet vagy pápá.


19/L

2017. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bele ne menj. Nincs ilyenkor jó és hosszútávú megoldás...valamelyik fél vagy sérül, vagy sértett lesz...
2017. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez az a típus, akivel hiába egyeztek meg, hogy csak csak es mindenki azt csinál amit akar, nem fogja tudni tartani magat hozza es eroszakos féltékeny lesz belőle


Meg fogod bánni ha belemész

2017. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Süket vagy, ha pálya neked az, hogy dugibarátnője legyél olyan srácnak, aki nem akar nyíltan felvállalt barátnőnek. Persze birtokolna, meg dugna... Inkább olyan srácot engedjél közel magadhoz, aki nyíltan, férfiasn közeledik és érezteti Veled, hogy számára különleges vagy. Ez a barátod meg megérdemelné, hogy ezzel pofára ejtsd.


40f

2017. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg hanyagolni kéne :/

Egyébként ÉN nem akarok járni vele, ő meg csak mondja de ezek után már nem nagyon hiszem hogy ő semmit se akarna.

2017. aug. 1. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!