Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakitsak most vele, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak most vele, ha nem akarom tovább húzni?

Figyelt kérdés

Egy gyerekes hülyeségből végül az lett, hogy megcsaltam a párom.

Majdnem 2 évig vagyunk együtt.

Egyetlen smárolás volt egy sráccal...köztünk pedig ekkor "szünet" volt legalábbis részemről.

3 hét múlva viszont találkozunk, sok idő után. Nagyon kívánom, hogy foglalkozzon velem, és végre valakivel smárolhassak. Sexről nem lenne szó.



Mondjam el neki ezt most, vagy nagyon elrontaná a hangulatot? Félek, hogy ha tovább húzom, nehezebb lesz, vagy meg sem történik.

Kicsit régebben is meg akartam ezt tenni más okok miatt...de ő meggyőzött, hogy minden jó lesz, és bármiben segít nekem.

Nehéz ennyire határozott lenni, mikor tudod, hogy valószínű sosem fogod többet a csókjait érezni és elveszítesz egy "beszélgető" társat.



18/L



#szerelem #párkapcsolat #szakítás #megcsalás #smarolás #örök együttlét #megszakított álmok
2019. aug. 2. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Mire jó ez a direkt feszko?

Aztán csodálkozol ha két szék közül a pad alatt kötsz ki :/

2019. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak vagy mielőbb mond el, vagy soha, nincs arany középút.

S döntsd el azt is hogy melyik pasit kívánod, szeretnéd. Itt sem lesz arany középút csak őrlődni fogsz.

2019. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A sráccal akivel smároltam semmi jövőbeli tervem nincs. Megvolt és kész.

Ő sem érez semmit irántam és én sem.

Kicsit borozgattunk ami oldotta az akkori hangulatot....de amúgy józanon nem tettem volna meg.

2019. aug. 2. 00:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha így vágyódsz valaki más csókjára, miért is vagy a "pároddal"??? Vele miért nem jó? Nyilvánvalóan nem vagy szerelmes, különben nem más valakin járnának a gondolataid.

Dobd ki a pasid és tedd amire vágysz!

21L

2019. aug. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Légy felnőtt a korodhoz képest s vállald a következményeket a tetteid után! Meg kell hoznod ezt a döntést, de azt te is tudod, hogy lesz ugyanolyan jó vagy épp jobb!
2019. aug. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem vágyok senki csókjára.

Felelsz vagy mersznél kaptam ezt a feladatot. Akkor a párommal szünet volt, kicsit távol akartam lenni tőle, mert nem volt semmi önbizalmam és voltak más gondok is. Egyszerüen nem akartam senkit a közelemben.

Aztán a bor(talán) és a meggondoltság hiányában ez lett.

Valahogy az volt az érzésem, hogy a csókkal távol tarthatom magam a páromtól. Hogy egy ideig nem fog rajta járni az eszem. Nem volt harag köztünk, csak megint ilyen depressziós hangulat fogott el...nem kellett senki, megbántam, hogy vele összejöttem, tudtam, hogy én jobbat érdemlek, annak ellenére, hogy ő volt egyben az egyetlen és legjobb fiú barátom, önbizalmam semmi nem volt, sulira nagyon kellett koncentrálni.

Nem éreztem semmit a srác iránt akivel smároltam...nem is tetszett elötte, nem kívántam, gondoltam rá, stb.

2019. aug. 2. 09:55
 7/8 anonim ***** válasza:

A pároddal mennyi ideje van "szünet" ?


Kb. Mikor kezdődött?


Boldog voltál vele vagy miért lett depresszió érzeted, miért bántad meg, hogy vele összejöttél? Beszélhetünk privibrn is

2019. aug. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Azért minimum leszophattad volna!😁
2019. aug. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!