Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon ebben benne lennének a nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ebben benne lennének a nők?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Igényes férfi vagyok és a nők jóképűnek tartanak de viszont sajnos félénk vagyok, talán azért mert gyerekkoromban zaklattak (nem szexuálisan). A másik nagy baj, hogy kb minden egyes nő aki tetszik foglalt. Ezért pénzért keresném az örömöt. Sok pénzem van, mert a szüleim gazdagok. Voltam már neten hirdetős nőkkel, de nem vagyok valami elégedett egy részükkel. Eddig csak 2 vel voltam elégedett a sokból. Ezért keresném másképpen a fizetős szexet. Például ha meglátok egy nőt aki tetszik, vajon mit szólna ha bemutatkoznék illendően, megkérdezném, hogy tetszem e neki külsőre és utána megkérdezném, hogy egy nagyobb összegért benne lenne e ebben abban. Ez zaklatásnak számít? Mit szólna vajon? Vagy akkor mit csináljak ha a netesekkel nem vagyok elégedett?

2019. júl. 30. 20:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan jó pasi vagy amilyennek mondod magad, akkor fel tudnál szedni vadidegen nőket. Pénz nélkül.
2019. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok még mindig.

Ha már mindenképp fizetnél, én hamarabb randiznék, mint szexelnék.

Milyen nőt akarsz, hogy mind foglalt ?

2019. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

"Milyen nőt akarsz, hogy mind foglalt ?"


Szép csinos nőt mint mások. Például nagyon bejön 2 pultos lány 2 különböző konditeremből. Mindkettő foglalt. Az egyik megmondta nekem, hogy milyen sármos vagyok ami jól is esett de foglalt. Foglalt a másik is. A nővérem szép barátnői is bejönnek, foglaltak. Szóval sajnos akiket akarok ők nem szabadok, viszont sajnos régen szexeltem és hiányzik már nagyon.

2019. júl. 30. 23:11
 14/22 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is hiányzik, pedig én még nem is szexeltem :/


Fiatal F

2019. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolnám "Bassza meg, minden pasi idióta? Ez is, olyan aranyos, tök jó lett volna, ha randira hív, erre csak meg akar dugni! Minek néz ez engem?"
2019. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az én szüleim is gazdagok, de ettől függetlenül soha nem éreztem azt, hogy bármire szórhatom a pénzüket. Az meg se fordult a fejemben, hogy ilyenre kérjek pénzt. Úgy általában kifejezetten titkoltam inkább a hátteremet, nehogy csak emiatt tessek meg valakinek.
2019. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ha valakihez oda mennél, hogy "szia, még nem ismerjük egymást, de nagyon csinosnak tartalak, esetleg eljönnél velem egy kávéra valamikor vagy meghívhatlak egy sütire?" szerintem sokkal nagyobb sikered lenne nála, mintha leszólítanád ugyanúgy ismeretlenként, hogy "hú de jó nő vagy, mennyiért dughatlak meg?" ha annyira jól nézel ki, meg értesz a nőkhöz akkor miért nincs még senkid? Valószínűleg azért mert tapló paraszt vagy és minden nőt tárgyként kezelsz..ilyen felfogással nem is lesz soha senkid
2019. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre csak attól kapsz igen választ aki eleve prosti (s magasabb lesz az ár mint ha oldalról rendelted volna), az összes többi nő el fog küldeni melegebb éghajlatra. Ezerszer jobban jársz, ha szimplán randira, vacsorára, kirándulásra, romantikus hajókázásra stb. hívod a kiszemeltet - a sex meg majd jön amikor ott van az ideje, nem kell siettetni.

Ha mindenáron pénzzel akarsz hódítani, akkor vegyél fel egy drága ruhát, órát, furikázz +30 milliós autóval és a golddiggerek maguktól mennek oda (s el is mondják az árat majd kérdés nélkül, utazás, vacsora, ékszer, ruha stb.). Más kérdés, hogy pont annyi örömöd lesz benne mint a k.vákban, csak drágább lesz.


Nem értem... ahhoz van bátorság, hogy pénzt ajánlj, de ahhoz nincs, hogy szimplán szimpátia alapján kezdeményezz??? Nem a pénzed a legfőbb értéked, hanem Te magad! Ha úgy viselkedsz, hogy csak a pénzed tekinted értéknek akkor ne csodálkozz ha mások sem fognak belőled mást látni mint egy gazdag lúzert akit le lehet fejni. Hagyd a pénzed legyél önmagad! Hidd el sokkal többet ér.

2019. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó!
2019. júl. 31. 19:28
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt az egyszerű összefüggést nem érted, kedves kérdező, hogy ha a prostituáltak pénzért szexuális szolgáltatást nyújtó nők, akkor minden nőnek, akivel szexelni szeretnél logikus módon prostituáltnak fogja érezni magát azonnal, ahogy pénzt ajánlasz neki. Ez szimpla logika.


De hogy ne legyen olyan borongós ez a téma és tán egy kis vidámságot is hozzak a kérdésed kissé sötétségébe:

Egy férfi megszólít egy csinos nőt az utcán:

- Mondja hölgyem, ötmillió forintért lefeküdne velem?

- Ötmillió forintért? Simán!

- És ötezer forintért?

- Hééé, mit gondol, mi vagyok én?

- Hogy Ön micsoda, azt már letisztáztuk. Most már csak az áron megy az alkudozás...


:)


Amúgy a kérdésedre még egyszer visszatérve én pl., lányként kifejezetten überérzékeny vagyok arra, ha azt érzem, hogy egy férfi meg akar venni engem kilóra pénzért, ez valahol nálam azonnal az egóm csengőit húzza meg, tán a feminista egómét, mert azt az üzenetet közvetíti számomra, hogy engem csak egy pénzért megvehető terméknek lát a másik ember. Lehet, hogy én vagyok kivételesen szélsőséges, de az exemmel három és fél évig voltunk együtt és az első randitól kezdve a két év együttélésen át az utolsó közös napunkig is mindent felesben fizettünk, amihez én ragaszkodtam, tán pont ugyanebből az indíttatásból, hogy engem ne tartson ki senki.


Én is azt ajánlom, hogy a vastag pénztárcádat inkább másra használd, max. a nőszerző akciód nagyvonalúságához, virággal, ajándékkal, kedvességgel, de valahogy úgy érzem, hogy nem vagyok egyedül azzal, hogy nagyon gyorsan elijeszthetsz egy lányt azzal, hogy ha azt sugallod neki, hogy pénzért megvehető...

2019. aug. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!