Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon ebben benne lennének a nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ebben benne lennének a nők?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Igényes férfi vagyok és a nők jóképűnek tartanak de viszont sajnos félénk vagyok, talán azért mert gyerekkoromban zaklattak (nem szexuálisan). A másik nagy baj, hogy kb minden egyes nő aki tetszik foglalt. Ezért pénzért keresném az örömöt. Sok pénzem van, mert a szüleim gazdagok. Voltam már neten hirdetős nőkkel, de nem vagyok valami elégedett egy részükkel. Eddig csak 2 vel voltam elégedett a sokból. Ezért keresném másképpen a fizetős szexet. Például ha meglátok egy nőt aki tetszik, vajon mit szólna ha bemutatkoznék illendően, megkérdezném, hogy tetszem e neki külsőre és utána megkérdezném, hogy egy nagyobb összegért benne lenne e ebben abban. Ez zaklatásnak számít? Mit szólna vajon? Vagy akkor mit csináljak ha a netesekkel nem vagyok elégedett?

2019. júl. 30. 20:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, nem értem mi tart vissza. Ha nincs önbizalmad, akkor hiába van pénzed, ha megszólalni sem mersz.
2019. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Hát te nagyon gyökér vagy
2019. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha félénk vagy akkor hogyan képzeled el ezt a dolgot? Én nem tudnám, hogy sírjak/nevessek/elszaladjak, ha egy ilyen hebegős-habogós, remegő hangú pasi odaállítana hozzám, hogy feküdjek le vele pénzért. Öcsi, jó esetben elküldenek a f...ba, rosszabb esetben zaklatásnak veszik. Én őszintén megijednék egy ilyentől, sosem lehet tudni hogy az ilyenek hogyan reagálnak egy esetleges elutasítás után.

Engedd el ezt a dolgod, járj el buliba, bárhova és első körben egy italra hívd meg őket, ne szexre. Vagy tinderezz. De ebből jó nem fog kisülni.

2019. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt egy erkölcsös nő akkor is elutasítja, ha nagyon tetszel neki, és ingyen benne lenne.
2019. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is inkább ijesztő szituáció lenne, pedig elég nyitott vagyok.

Szerintem se próbálkozz ezzel, nem hangzik jól.

21/N

2019. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem csoda hogy pénz nélkül egy nő sem akar veled szóba állni, ha ennyire tárgynak nézed őket.

Azt hiszed hogy csak úgy megvehetsz bárkit aki tetszik, mintha almát válogatnál a zöldségesnél?

2019. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
6-os jól mondja!
2019. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"Én nem tudnám, hogy sírjak/nevessek/elszaladjak, ha egy ilyen hebegős-habogós, remegő hangú pasi odaállítana hozzám, hogy feküdjek le vele pénzért."


De ez amit írtál ez hülyeség. Kicsit félénk vagyok de amúgy nem remegő hangon beszélek és nem hebegek habogok. Szép mély hangom van ami határozott. Az a kérdés ha tetszenék e a nőknek külsőleg akkor belemennének e sok pénzért. Gondolom ingyen nem feküdnének le egy idegennel de hát ők is pénzből élnek.

2019. júl. 30. 21:50
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

5ös vagyok.

Ha már eljutsz odáig, hogy elgondolkodjam azon, lefekszem veled, akkor ugyan ezt el tudod érni egy randin is, kevesebb pénzért(még ha esetleg nem is számít) és akár be is tudnàl csajozni

Egyébként nálam személy szerint a mély hang*-* pozitív tényező egy pasinál

2019. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utolsó. Csakhogy szinte minden jó nő foglalt akivel én randiznék is. Gondolom te is foglalt vagy. Vagy ha nem is foglalt egy nő akkor meg csak úgy odamennék hozzá és elhívnám randizni? Szerintem egy vadidegennel előzmények hiányában nem menne el. Viszont ha kapna sok pénzt talán szexelne. Amúgy én is komoly kapcsolatot akarok csak nem jön össze.
2019. júl. 30. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!