Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért természetes elvárás és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért természetes elvárás és egyben tényként kezelt, hogy egy nő fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés
Teljesen meglepődnek az ismerőseim, mikor mondom, hogy én csak gumival vagyok hajlandó védekezni, úgy, hogy már több mint 4 éve vagyunk együtt a barátommal. Én meg őket nem értem, hogy miért tenném tönkre az egészségem a tabletta szedésével? Mindig megkapom tőlük azt is, hogy "szegény srác"...

2019. jún. 22. 12:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%

yugioh párbaj

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 13:03

Az üzenet: Te vagy undorito. Igy a kutyanak se kellesz csak mondom. Igazi ferfi nem gumizik hosszutavon.


😂😂😂

2019. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Na végre valaki észnél van! :-) Pontosan így gondolom ahogy te. Én sem vagyok hajlandó semmilyen aranytökű srác kedvéért tönkretenni mesterséges hormonnal a szervezetem nem beszélve a nemi betegségekről.


Ha ezt egy pasi nem érti meg, akkor megy a levesbe.

2019. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sose szedtem fogamzásgátlót és áldom érte az eget. Azt mondják nem lesz gond a teherbeeséssel, nyugodtan lehet szedni. Akkor az hogy van, hogy nők akik 50-55 éves korukban esnek át a menopauzán 35 évesen nem tudnak teherbe esni. Nővérem sem szedett soha fogamzásgátlót, két gyereke van. Az első 36 éves korában elsőre összejött, a második 42 évesen 3 hónap után. A barátnője, aki ugyanannyi idős mint nővérem, 16 éves kora óta szedte a tabit, 5 évig küzdött, lombikkal született meg a gyereke. Ez csak egy példa, többet is írhatnék.
2019. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nálam nem elvárás. De nem tudok szexelni gumiban. Nem érzek SEMMIT, ettől pedig inger hiányában lelankadok. Szó szerint. Még nélküle is órákig kefélek, gumiban meg egy orgazmus is komoly munka, nemhogy több. Régen még működött ideig-óráig, de ahogy idősödöm, illetve amióta éreztem nélküle, nem megy vele. Nem tudjátok ez milyen szar, úgyis csak a saját álláspontotokat hangoztatjátok. Senkitől sem várom el, de ha alternatívákra sem hajlandó, akkor nem egymást keressük. A nemi betegségeket meg hagyjuk, amikor a legtöbb nő múltjában sokkal több a férfi, mint az enyémben a nő.
2019. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!