Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért természetes elvárás és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért természetes elvárás és egyben tényként kezelt, hogy egy nő fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés
Teljesen meglepődnek az ismerőseim, mikor mondom, hogy én csak gumival vagyok hajlandó védekezni, úgy, hogy már több mint 4 éve vagyunk együtt a barátommal. Én meg őket nem értem, hogy miért tenném tönkre az egészségem a tabletta szedésével? Mindig megkapom tőlük azt is, hogy "szegény srác"...

2019. jún. 22. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez számomra is kérdés.. Tegyük tönkre a hormonháztartásunk, hízzunk el vagy kórosan fogyjunk le, azért mert szegény pasinak óvszert kell húznia.

Becsülendő az a férfi aki ezt egy percig se várja el.

2019. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Ja és egyébként igazán kifejleszthetnének férfiaknak való fogamzásgátlót is, a biosz tanárom szerint jóval egyszerűbb, csak ezeket általában férfiak fejlesztik és ők azt nem fogják. :)

Ezzel nem azt mondom, hogy akkor elvárnám, hogy a férfiak szedjenek mielőtt bárki félreértené.

2019. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Én meg pont leszarom mit gondolnak mások, nem szedek fogamzásgátlót, mert nem és kész!

Nem kötelességem megindokolni és kifogásokat keresni.

Sosem szedek gyógyszereket, mert nem akarok és nem is fogok, ha nem muszáj.

Nem fogom feláldozni az egészségemet senki kedvéért sem.

Gumival védekezek, akinek nem tetszik ki lehet sétálni az ajtón! 27N

2019. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert tönkreteszi a termékenységed, talán azert mondják ezt, buta lány.
2019. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
Én is elvàrom a nömtöl, nem fogok gumizni az biztos. Semmi bsja nem lesz töle.
2019. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Több ismerősöm is teherbeesési problémákkal küzd, bár én nem csodálom azután, hogy 8 meg 10 évig folyamatosan szedi a fogamzásgátlót, teljesen tönkreteszi a szervezetét.
2019. jún. 22. 12:35
 7/14 A kérdező kommentje:

#5


Sztem neked totál nincs fogalmad arról, hogy hogyan károsítja a barátnőd szervezetét a szedése, kíváncsi lennék ha férfiaknak kellene szedni csak mi lenne a reakciód, vajon te is szednéd-e? Garantálom, hogy egy férfi se szedné.

2019. jún. 22. 12:38
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Kedves kérdező! Hallottál már a hormonmentes tablettáról?
2019. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Én biztos hogy nem fogok senki kedvéért szedni soha.

Ha valaki elvárja a barátnőjétől az nem férfi és még hülye is, az égvilágon nem tud semmit, mint az 5-ös válaszoló. Az ilyen megsem érdemli hogy barátnője legyen, nem ám még a szexet.. fúj de undorító az ilyen hímnemű..

Nyilván ha lenne férfiaknak, egyik sem szedné.

Aki gumiban nem tud szexelni, az anélkül sem tud😄

2019. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8

Nincs hormonmentes klasszikus fogamzásgátló tabletta, maximum csökkentett tartalmú. Szerintem te hormonmentes fogamzásgátlási más módszerre gondolhattál, nem?

2019. jún. 22. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!