Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 napja késik és aggódom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja késik és aggódom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre leszegezem, hogy légy szíves normális válaszokat hagyjatok. Több éve vagyok komoly kacsolatban, mindig védekezünk a párommal - ezalatt nem a "megszakításos módszert" értem - és szerencsére eddig soha nem volt gond.


Most azonban 2 napja késik a havim és ettől könnyen meg tudok ijedni.. Legutóbbi alkalommal elkövettem egy olyan hibát, ami még sosem fordult velem elő: a sötétben először majdnem(!) fordítva helyeztem fel az óvszert, szerencsére időben kapcsoltam - de le sem tudtam volna ugye görgetni - így épp hogy csak hozzáért, megtöröltem kicsit a kezemmel és helyesen felhelyeztem. Előtte nem ejakulált a párom, nem volt a kezemen sem spermium (én úgy tudom az előváladék is akkor tartalmazhat, ha előtte ejakulált a férfi).


Bocsi, hogy ha túlreagálom, mindig óvatosak vagyunk ennek ellenére hamar izgulni kezdek ha akár 1 napot is csúszom... Most fogok elkezdeni tabit szedni, pont emiatt.


Köszi a normális válaszokat! Szép napot!



2019. febr. 24. 17:24
 1/7 anonim válasza:
100%

2 nap nem kèsès nem vagyunk robotok.

Nem kell ennyire parázni,viszont jó ha tudod hogy a fogamzasgatló is ugyanolyan mint az ovszer,mert az ivszer kiszakadhat a fogamzasgatlo meg nem ved meg valami vegedt.

2019. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon kicsi az esély rá, lehet a parázástól is késik vagy csak simán nincs kedve megjönni és szivat minket🤣

A tablettáról meg hadd adjak egy tanácsot:

Sokaknak becsúszik a baba, de miért? Elfelejtik bevenni, összevissza szedik. Soha ne felejts bevenni minden nap időben, mert ha egyszer kihagyod vagy kétszer akkor ne csodálkozz, hogy de hát hogyan.

2019. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!(:


#2 igen tudom nagyon vigyázni kell.. biztos értesítőzni fogok :D

2019. febr. 24. 17:47
 4/7 anonim válasza:
Terhes vagy!
2019. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Dehogy terhes! Ne ijesztegesd már szegényt így is kivan bukva :D Kérdező lehet a stressztől hogy rágörcsölsz nyugi megfog jönni próbálj ne erre figyelni és lazítani
2019. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most ha jól fogtam fel, akkor megfordítottad ugyan azt az ovszert a farkán, és azzal csináltátok?


Akkor sem hiszem, hogy terhes leszel. Az semmi. Es valoszinu, hogy epp a stressz miatt kesik.


3 tipp, ami segít felgyorsítani kicsit és hamarabb meghozza:

- vorosbor

- futás

- szex - most ebben kételkedsz lehet, de nagyon is elorehozza a dolgot. Nálunk már nem egyszer tortént hogy késett a barátnomnek. Megkívántuk egymást, hogy ha már késik ugyis, akkor csináljuk. Na, hát pirosan fejeztuk be tobbszor is a szexet.

2019. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül megjött szerencsére igazatok volt!

Nagyon megnyugodtam, utolsó: köszi szépen a tippeket úgy tűnik tényleg működött..:D

2019. febr. 28. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!