Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány évesen vesztettétek el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után élveztetek el? Ha még kiskorúak voltatok hogyen oldottátok meg az óvszert? Kiadták?
2019. febr. 9. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:

14


második szex után már volt orgazmusom


óvszert a párom vette

2019. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

18 éves voltam, a srác, akivel megtörtént pedig 21. Nála voltunk, volt nála otthon óvszer.

Eddig inkább csak alkalmi kapcsolataim voltak, az első két partneremmel nem volt orgazmusom, viszont azóta mindenkivel, akivel voltam. Változó, hogy mennyi időbe telik. Igazából csak attól függ, hogy mikor kezdtem el izgatni a csiklómat, mert onnantól már csak 1, nagyon maximum 2 perc.

2019. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

19 végén, 2 hónap múlva lettem 20 :)


Párom 18


20/L

2019. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22 voltam, a párom 27. És a második alkalommal már elélveztem.
2019. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

14

A barátom vette az óvszert

Meg nem élveztem el egyszer se

2019. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


Az óvszert én vettem, mert hozzám közelebb voltak a boltok (mármint amiben van egy minimális választék)


Az óvszert kortól függetlenül kiadják, a síkosítót viszont csak 18 fölött - tartalmaz egy nagyon minimális fájdalomcsillapítót, de annyira keveset hogy nem is értem mi a baj vele. A kasszásnő kcsög volt, belémkötött ahol csak tudott...


Egy későbbi alkalommal (akkor már tablettán voltam) vettem egy síkosítót (valamiért beugrottam a DM-be, kiszúrtam egy ízesített verziót, és kíváncsi lettem) és ott nem kérték el a személyimet.



Az első pár alkalommal nem élveztem el. Amúgy sem vagyok "szexuális" fajta, simán élném az életemet nélküle.


Kelett némi idő, mire el mertem mondani a páromnak a kissé fura maszturbálási technikámat (nektek nem szeretném elmondani, privátba sem) és kiderült, hogy tudom vele csinálni.

Később, olyan 10. együttlétkor azt is felfedeztük, hogy ez a technika működik szeretkezés közben is, és sikerült elmennem :)

2019. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16 eves voltam, a mostani parommal (aki a harmadik az eletemben), sikerult a huvelyi is. 20evesen.


“Kiskoruan” anya jofej volt, es vett nekem, ha el is kezdenem akkor tuti legyen. Utana egyutt vettuk baratommal, felvaltva. Hogy ne adnak ki. Inkabb kiadjak, minthogy egy nagyon fiatal, szinte gyereknek gyereke legyen...sot. Ma mar lassan csoda, ha gondolnak a vedekezesre sokan, mar bocsanat, de tenyleg!😃

2019. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21 voltam csak nyaláskor tudtam el élvezni, a mostani párommal sikerül sex közben is 26L
2019. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

17 évesen. Magától az aktustól csak néhányszor és csak a későbbiekben élveztem el (hüvelyi úton?), viszont mi egymás kielégítésével kezdtük hónapokon át, és azóta is minden alkalommal része a szexnek.

Az első óvszert, amit használtunk szerintem édesanyám adta nekem, aztán talán vettünk egy dobozzal, de utána sokáig volt valami netről rendelt 100-as pakkos csomagból is egy ismerőstől. (Utólag nem is értem hogy bíztam meg benne, de amúgy semmi baja nem volt.) Az óvszer fogamzásgátló eszköz, így nincs korhoz kötve az árusítása. A síkosító már szexuális eszköz (nem tudom mi a pontos megnevezése), ezért adják ki elvileg csak 18 felett.


Egyébként nekem úgy volt a tökéletes, ahogy történt, és ahogy akkor, most is abban látom ennek az okát, hogy teljességgel megbízhattam a barátomban, tudtam, hogy kitart mellettem, már előtte felfedeztük egymás testét, és megvártam/tuk, amíg én is megéreztem azt, hogy igenis kívánom őt, és le szeretnék feküdni vele.

2019. febr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!