Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti hogyan csináljátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Mindig is rendszertelen volt a menstruációm. Előző kapcsolatomban fogamzásgátlót szedtem, így mindig pontosan "jött meg". A mostani kapcsolatomban viszont nem szeretnék tablettát szedni, az óvszer mellett tettük le a voksot. Viszont minden hónapban, amikor késik ott van a para, hogy nem-e terhes vagyok. Jár valaki hasonló cipőben? Ti hogyan csináljátok?

2019. jan. 15. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Sehogy, mormon vagyok, házasság után van szeksz és ennyi.
2019. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod hogy késik, ha rendszertelen?



Bízzatok az óvszerben, ha nincs lyuk, kezdetektől használna van, nem lehet baj

2019. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez a probléma, hogy nem tudjuk, hogy késik e vagy csak az összevisszaság.
2019. jan. 15. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez az első kapcsolatom, de egyébként pont ugyanebben a helyzetben vagyunk. Bízunk a gumiban, de azért ha a ciklusom 40. napjáig se jönne meg a menstruáció, tesztelnék. Legutóbb is ez volt, már mentem volna tesztet venni de szerencsére aznap megjött. :D
2019. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Betegség miatt szinte ciklusom sem volt, évi 2-3-4 menzesz random ovuláció után. Mégsem aggódtam soha, mert azt a néhány ovulációt mindig megéreztem. De el kell kezdeni hőmérőzni, napi fél perc, és legalább tudod, hogy mikor kell megjönnie.
2019. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!