Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettát használók! Belétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettát használók! Belétek élvez a partneretek? És utána folyik ki belőletek a cucc? Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Eddig csak óvszerrel védekeztünk, most kezdtem tablettát szedni, de őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy hogyan ne follyon szét az ondó belőlem miután belém élvezett a párom.

2016. szept. 23. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szedtem egy ideig, és őszintén szólva a biztonságérzeten kívül semmivel sem kényelmesebb, sőt.. Igen, kifolyik és nagyon idegesítő...
2016. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kifolyik. Engem nem zavar igazabol, megtorlom zsepivel, es probalok kicsit "nyomni" odalent (kicsit fura megfogalmazas, de remelem ertheto), ugy könnyebben kijön. De sokszor van olyan hogy még par ora elteltével is folyik ki. Ezzel nem nagyon lehet mit tenni, ezzel jár. :)
2016. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Hmm.. Fel kell nőni a feladathoz😊.

Nagyon jó érzés ha érzem magamban és nem érdekel, hogy hova folyik..

Van víz mosópor 😊

2016. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is odavaló az! Ha folyik, hát folyik! Had follyon! Majd mosol!
2016. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem tudod elképzelni hogy kifollyon belőled,akkor minek a fogamzasgatló? terjetek vissza a gumira, vagy legyen kéznél zsepi vagy nedves törlőkendő hogy meg tudd magad törölni. Vagy szoríts össze magad míg kiérsz a wcre és ott enged ki magadból. Én imadom ha a parom belém élvez, érezni ahogy belém lükteti a cuccot, és azt hogy kifolyik belőlem. Ehhez úgy látszik tényleg fel kell nőni...hát igen mindenki másként éli meg... 30/N
2016. szept. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon szeretem ha belém élvez. Mikor elmegy, persze nem egyszerre, de 2-3 zsepit összehajtok, odateszem, jól rányomkodom és le sem csúszik. Akkor folyik ki a leggyorsabban ha felállsz... volt hogy végig folyt a lábamon xd de zsepi... nedves törlő kendő aztán kész :) hidd el, nagyon jó :)
2016. szept. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez a jó,hogy magamban érzem :)

Amúgy pzs és egy tisztasági betét megoldja a problémát.

2016. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Én is szeretem, ha belém élvez. Kicsit olyan beteljesedésszerű érzés, mintha nekem is orgazmusom lenne vele együtt. Jó érzés ezzel fejezni be az együttlétet, olyan megnyugtató, kielégítő. :)
2016. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindennap tisztasági betét kell? :D
2019. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!