Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baratnom csak gumival akarja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom csak gumival akarja, mi a teendo? :D

Figyelt kérdés
Korulbelul mar 1eve elunk nemi eletet, gyogyszert is szed ,de elegge fel es nemtudom sehogyse ravenni ,hogy gumi nelkul csinaljuk nemnagyon akar belemenni, valakinek valami otlete?
2018. okt. 24. 15:18
1 2
 11/15 he84 ***** válasza:
46%
Csak mert szedi a tablettákat, még félhet a teherbeeséstől. Nem függnek ezek össze. Én megértem, ha fél teherbeesni. Hát kérdező, ne is erőltesd rá, hogy ne óvszer nélkül. Ha úgy fél, izgul és nem tudja lazán élvezni, akkor csináld vele továbbra is óvszerben. Remélhetőleg fontosabb az ő nyugodtséga, ő maga és hogy tuti ne legyen terhes, mint az hogy te talán kicsit kevésbé érzed őt az óvszer miatt. Örülj neki, hogy egyáltalán érzed őt nagyrészt és hogy van szex, hogy akar téged. Meg kell becsülni. Amúgy attól is lehet kevésbé érezni, hogy sok a nedve a hüvelyében, ez részben saját tapasztalat. Így ebben az esetben óvszer nélkül is kevésbé érezhető.
2018. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
#7... te... nem azért de ez kimeríti a nemi erőszak fogalmát, remélem nem maradtál együtt egy ilyen kreténnel.
2018. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez anno úgy volt, hogy az elején gumiztunk, aztán mikor már 1 hónapja szedte a tabit, akkor először csak játszottam a bemenetnél, mielőtt felvettem a gumit, később már csak a végén vettem fel, aztán meg simán ment gumi nélkül. Talán ez a fokozatosság nálatok is bejön.
2018. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy az előző 16:15-ös írta! Én sose engedtem senkinek gumi nélkül meg hogy hozzám érjen se. Aztán a mostani párom szépen fokozatosan megmutatta milyen jó gumi nélkül, bíztam benne. Féltem, de annyira jó volt hogy el tudtam magam teljesen engedni. A gumit elhagytuk, megszakítást alkalmaztunk eztán, peteérés környékén pharmatexet is használtunk. Jobban bíztam ebben a módszerben, mint bármilyen hormonális fogamzásgátlóban. Másfél év után vállaltunk gyereket, az pedig egyből, egyetlen együttlétből a peteéréskor össze jött. Tehát nálunk bevált hogy oda figyeltünk a ciklusomra is.
2018. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 he84 ***** válasza:
Pedig 14-es válaszoló, a megszakítás legtöbbször veszélyes, nem jó. Egyrészt el lehet kapni, betegségeket, másrészt meg a terhesség esélye. Örülj neki, hogy neked bevált a ciklusod alapján, de ez nem azt jelenti, hogy minden nőnek így van ez. Bármikor lehet váratlan peteérés akkor is. Neked nem volt, mázlid volt. Ettől még a megszakításos nem teljesen egy védekezés. Na meg az is más, ha valaki nem bánja, ha némi eséllyel mégis becsúszik egy baba. De ha valaki semmiképp nem akar babát, annak nagyon nem ajánlott a megszakításos.
2018. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!