Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a baratnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltiiiiiiiiii kérdése:

Lehet terhes a baratnom?

Figyelt kérdés
Ki akarjuk probalni azt hogy milyen amikor beleelvezek de nem fogamzas gatlot nem akar szedni es en se akarom hogy szedje meg esemeny utanit se akarunk mindenfele keppen hanem akkor akarjuk amikor a lekissebb az esely a teherbe esesre es csak 1x akarjuk kiprobalni es nagy a valoszinusege hogy teherbe esik vagy mit lehetne tenni hogy ne legyen az? Mert ugye akik akarnak gyereket azoknak se elsore jon ossze elsore sot inkabb sokadjara.
2018. jún. 13. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
felhúzol egy óvszert te szerencsétlen
2018. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
komolyra fordítva a szót védekezés nélkül simán esélyes a ti korotokban a terhesség. szóval kb mint a rulett. benne van a pakliban.
2018. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Bármikor, bármilyen időzítéssel lehet terhes bárki.

Akinek nem jön össze elsőre, azok pechesek, vagy valamilyen meddőségi probléma áll fenn.

Ha beleélvezel, akkor kezdd el gyűjtögetni a pénzt a gyerekneveléshez

2018. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
arról nem is beszélve hogy semmi különbség nincs érzésre aközött hogy kotonnal vagy anélkül élvezel belé
2018. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Fogyatékos vagy kérdező.Könyörgöm ne adjatok esélyt a terhességre,Isten ments,hogy még egy hülyét csináljatok a világra.
2018. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

ne arra alapozzatok, hogy mikor van a legkisebb esélye, mert simán terhes lehet akkor is.

De van rá mód, hogy kipróbáld :D nézz utána neten a pharmatex hüvely tablettának, ez egy olyan tabletta, amit szex előtt a lány hüvelyébe kell jó mélyen felhelyezni, és kb 2-3 órára védettséget ad. Írnak róla hideget-meleget az interneten, szóval nem azt mondom, hogy 100%ig biztonságos, de ha követitek a használati útmutatót, akkor úgy 99%ig biztos a védelem, én próbáltam, nálunk nem volt semmi baj. Gyógyszertárban lehet kapni vény nélkül, az ára is barátságos, 2000-3000Ft körül mozog, és 10+ tabletta db volt emlékeim szerint egy csomagban.

2018. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha gyereket akarsz kérdező,akkor én is ajánlom a Pharmatexet.
2018. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, védekezzetek! Ennyi ésszel nem szabad szaporodni!
2018. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyilván lehet. És amilyen szerencsétleneknek tűntök, egész biztos sikerülni si fog egy aktusból.

A Pharmatex nem megbízható. Húzzál óvszert, pont ugyanolyan abba is beleélvezni. Ha meg nem jó úgy, akkor fogamzásgátló. De nem lutrizzatok, mert úgy teherbe esik mint a fene.

2018. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki azt írja hogy a pharmatex nem jó, az azért írja mert használta mégis terhes lett ő vagy a barátnője? Mert remélem nem a 0 tapasztalt után ítélkeztek.


Én elhasználtam 2 dobozzal, és minden rendben volt.

2018. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!